#1 2009-10-21 12:20:11

 gary

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-30
Posty: 3300
Punktów :   76 

Pamiętnik "Brzyduli" od dziś w księgarniach!

Pamiętnik "Brzyduli"

Ula Cieplak czyli serialowa Brzydula pisze pamiętnik. Według jej obliczeń jest to już czternasty. Dowcipny, intymny i oczywiście nie przeznaczony do czytania przez obcych. I tu dwie wielkie niespodzianki: sympatyczna panna z Rysiowa publikuje swój pamiętnik, a jako jego autorka debiutuje odtwórczyni roli Uli Cieplak - Julia Kamińska. Dziś premiera książki!

Cieplakówna ujawnia na kartach książki kulisy swej pracy w Febo & Dobrzański i wielkiej miłości do Marka Dobrzańskiego.

Znowu szukam pracy. Ciągle. Jestem zdesperowana. Matura zaliczona na pięć, wyższe wykształcenie – skończyłam ekonomię na SGH (z wyróżnieniem!), znam biegle niemiecki i angielski, skończyłam dwa kursy szybkiego czytania, kurs kaligrafii w ambasadzie Japonii, kurs realnej samoobrony krav-manga, kurs języka HTML, praktyczny kurs pisarstwa – jak pisać magiczne powieści?, kurs kosztorysowania oraz kurs autoratownictwa i szkolenie w zakresie prawa autorskiego i prawa znaków towarowych; znam podstawy rosyjskiego, francuskiego i hiszpańskiego… dlaczego nie mieliby mnie zatrudnić? Na przykład w jakimś banku? Powoli godzę się z myślą, że zostanę sprzedawczynią pakietów promocyjnych jakiegoś beznadziejnego CZEGOŚ i spędzę resztę życia ze słuchawką w uchu i takim malutkim mikrofonem przy ustach, przekonując potencjalnych klientów, że to beznadziejne, bliżej nieokreślone COŚ jest im niezbędnie potrzebne do życia.

Jedyne, czego jej brakuje, to uroda. I Ula wie o tym. Dlatego gdy pewnego razu tata przynosi jej gazetę z ogłoszeniem, że dyrektor domu mody szuka asystentki, nie ma zamiaru nawet się tam wybierać. Jednak czego się nie robi dla bliskich! Jedzie… Brzydula pisze swój pamiętnik inteligentnie i żywiołowo. Tak, że czyta się go z oczyma łzawiącymi od śmiechu. Poszczególne wpisy są poozdabiane rysunkami autorki: wzruszającymi kulfonami, sercami, kotkami, pszczołami i żabami; i jak w prawdziwym pamiętniku – wpisami przyjaciół.

Offline

 

#2 2009-10-21 16:54:42

Kin08

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-09
Posty: 2
Punktów :   

Re: Pamiętnik "Brzyduli" od dziś w księgarniach!

Super ^^ !
Na pewno kupię

Offline

 

#3 2009-10-21 17:04:38

 hanka

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-22
Posty: 109
Punktów :   

Re: Pamiętnik "Brzyduli" od dziś w księgarniach!

Kin08 napisał:

Super ^^ !
Na pewno kupię

to powiedz pożniej ile kosztowała


`To niewiarygodne, jak można czuć się szczęśliwą przez tyle lat, mimo tylu kłótni, tylu upierdliwości i tak naprawdę, kurwa, nie wiedzieć, czy to miłość czy nie.

— Gabriel García Márquez

Offline

 

#4 2009-10-26 22:59:40

daducha

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-16
Posty: 1
Punktów :   

Re: Pamiętnik "Brzyduli" od dziś w księgarniach!

Pamiętnik kosztuje 29,90 zł, dzisiaj kupiłam w empiku

Offline

 

#5 2009-10-26 23:12:50

 hanka

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-22
Posty: 109
Punktów :   

Re: Pamiętnik "Brzyduli" od dziś w księgarniach!

daducha napisał:

Pamiętnik kosztuje 29,90 zł, dzisiaj kupiłam w empiku

tez go dzis widzialam moze tez uda mi sie go kupic pochwal sie czy warto


`To niewiarygodne, jak można czuć się szczęśliwą przez tyle lat, mimo tylu kłótni, tylu upierdliwości i tak naprawdę, kurwa, nie wiedzieć, czy to miłość czy nie.

— Gabriel García Márquez

Offline

 

#6 2009-10-26 23:13:10

zxcvb

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-17
Posty: 72
Punktów :   

Re: Pamiętnik "Brzyduli" od dziś w księgarniach!

to pocztaj i napisz jutro czy fajne albo zeskanuj kilka stron, proszę, kto jest autorem tego? scenarzyści??/

Offline

 

#7 2009-11-08 18:59:36

 hanka

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-22
Posty: 109
Punktów :   

Re: Pamiętnik "Brzyduli" od dziś w księgarniach!

i jak sie ksiazka podoba? ja kupilam sobie ja nie dawno za 22zl i jest naprawde pelna humoru i milo sie ja czyta co prawda zdarzylam ja przeczytac w 3 dni


`To niewiarygodne, jak można czuć się szczęśliwą przez tyle lat, mimo tylu kłótni, tylu upierdliwości i tak naprawdę, kurwa, nie wiedzieć, czy to miłość czy nie.

— Gabriel García Márquez

Offline

 

#8 2009-11-09 16:00:15

karolinakrupka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-16
Posty: 1
Punktów :   

Re: Pamiętnik "Brzyduli" od dziś w księgarniach!

przeczytałam ją zaledwie w kilka godzin. całkiem fajna

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie vhs instalacja alarmów bydgoszcz