#1 2009-10-27 15:31:45

 gary

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-30
Posty: 3300
Punktów :   76 

Ula jest jak księżna Diana!

Ula jest jak księżna Diana!

Księżna Diana nazywana była królową ludzkich serc. W odcinku 196. Violetta Kubasińska (Małgorzata Socha) w rozmowie z Pauliną Febo (Maja Hirsch) porówna do niej Ulę Cieplak (Julia Kamińska). Ta Violka jest nieoceniona, prawda?

A co na to Paulina? No, cóż, lepiej nie mówić…

W tym samym odcinku Ula będzie rozważała propozycję objęcia fotela prezesa Domu Mody Febo&Dobrzański. Z ust Piotra (Maciej Brzoska) usłyszy, że jeśli wróci do pracy z Markiem (Filip Bobek), wszystko zacznie się od nowa…

Maciek (Krzysztof Czeczot) będzie radził Uli, by przyjęła posadę prezesa, bo taka szansa może się więcej nie powtórzyć w jej karierze.

Dojdzie też do rozmowy Marka z Sebą (Łukasz Garlicki), w czasie której Olszański zapyta, czy dlatego Dobrzański odchodzi, żeby Ula nie musiała go widywać. Zgadnijcie, co usłyszy w odpowiedzi? – Nie. Chodzi o to, żebym ja mógł widywać ją. Chociaż czasami – wyzna Marek szczerze jak na spowiedzi świętej. Piękne i wzruszające, nieprawdaż?

Oczywiście Aleks (Mariusz Zaniewski) nadal będzie knuł. Przy pomocy Pauliny, która z kolei nastawi Pshemko (Jacek Braciak) przeciw pomysłowi powierzenia Uli funkcji prezesa F&D.

Offline

 

#2 2009-10-27 19:05:56

34misiaczek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-23
Posty: 5
Punktów :   

Re: Ula jest jak księżna Diana!

Nie. Chodzi o to, żebym ja mógł widywać ją. Chociaż czasami – wyzna Marek szczerze jak na spowiedzi świętej. Piękne i wzruszające, nieprawdaż?
O matko ale to prawdziwe i jak bardzo trzeba kochac zeby cos takiego powiedziec, Marek oddaje Uli to co kiedys uwazał za najcenniejsze,* { firme}  tyle że ona jeszcze tego gestu, ze to dowód nawiekszego uczucia z jego strony, udowodnił jej że oprocz Uli juz nic nie jest wazne, tlumaczac zobacz kariera tylko ty na te stanowisko zasługujesz, ty mnie na tym fotelu utrzymalas, ect... skorzystal z przewagi prezesa zeby jej to dac, odplacic za tyle uczucia ile ona mu dała, docenił wszystko, przyznał sie ojcu, i mysle ze senior Dobrzanski po cichu liczy na to ze to jego synowa bedzie na czele firmy stala, i dla tego dał wolna ręke synowi bo liczy że miłość wygra moje zdanie ....

Offline

 

#3 2009-10-27 20:03:01

marchewa200

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-25
Posty: 41
Punktów :   

Re: Ula jest jak księżna Diana!

Oj zgadzam się w 100%...Szkoda że Ulcia jeszcze tego nie zauważyła jak Marek się stara...

Offline

 

#4 2009-10-27 21:07:11

malenka1660

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-04
Posty: 3
Punktów :   

Re: Ula jest jak księżna Diana!

Jej.. Jak on ją kocha.. widać że to film bo taka miłość tylko w filmach istnieje ..

Offline

 

#5 2009-10-27 21:16:31

kamilcia1993

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-17
Posty: 8
Punktów :   

Re: Ula jest jak księżna Diana!

tak, zakochał się ale moim zdaniem nieco za późno.  Wcześniej oszukiwał i okłamywał Ulę. Ona nie zasługuje na takiego kogoś jak Marek... moim faworytem jest Piotr i mam nadzieję, że to on zdobędzie serce Ulki

Offline

 

#6 2009-10-27 21:16:46

 hanka

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-22
Posty: 109
Punktów :   

Re: Ula jest jak księżna Diana!

no az w szoku jestem,ze tak sie chlopak stara.. zadziwiajace jak go Ula zmienila i milosc do niej niestety tylko w filmach jest taka cudowna milosc.. a Ula jeszcze musi zrozumiec i przestac byc taka uparta


`To niewiarygodne, jak można czuć się szczęśliwą przez tyle lat, mimo tylu kłótni, tylu upierdliwości i tak naprawdę, kurwa, nie wiedzieć, czy to miłość czy nie.

— Gabriel García Márquez

Offline

 

#7 2009-10-27 21:28:58

malenka1660

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-04
Posty: 3
Punktów :   

Re: Ula jest jak księżna Diana!

ciekawe z którym z nich będzie Ula.. niestety już tylko jakies 30 odcinków i koniec.. szkoda

Offline

 

#8 2009-10-28 14:06:30

lauralove

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-16
Posty: 12
Punktów :   

Re: Ula jest jak księżna Diana!

Nie mogę się doczekać:D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Myślibórz zwykłe żarówki wrocław