#61 2009-12-18 15:18:48

anoolka23

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-11
Posty: 4
Punktów :   

Re: Czy zauważyliście jakieś wpadki w filmie? :):)

Ta bufetowa, Ela, ma pieprzyk z odcinka na odcinek na innym miejscu twarzy. (np. w 34 i 36)
Z włosami to głównie było na grzywce Uli widać - raz tak, a raz inaczej.




A i jeszcze jedno: to kwestia drzwi do gabinetów w F&D - wszyscy stoją pod nimi i podsłuchują, ale oczywiście nikt po drugiej stronie tego nie widzi, a przecież przez ten rodzaj szyby widać wszystko.

Offline

 

#62 2009-12-19 13:43:38

kajka2509199

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-13
Posty: 15
Punktów :   

Re: Czy zauważyliście jakieś wpadki w filmie? :):)

nawet o problem widocznosci nie chodzi ale ktos wychodzi za dzwi a osoby mowia w srodku dosc glosno a ta wychodzaca nic nie slyszy kompletnie np. scena adama aleksa i pizzy vesuwio

Offline

 

#63 2009-12-19 21:02:36

zosia.33

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-12
Posty: 1
Punktów :   

Re: Czy zauważyliście jakieś wpadki w filmie? :):)

Odc 40.  Zwolniona przez Marka Violetta przychodzi po swoje rzeczy, zostawia torebkę na fotelu przy swoim biurku. Idzie pożegnać się z Sebastianem ,rozmawia a  torebka leży u niego na biurku. Następna scena Ula wychodzi z gabinetu Marka podchodzi do biurka, Violetty nie ma  a jej torebka  na krzesełku jak poprzednio .
i drugi przypadek
nie wiem który odcinek , ale może ktoś to zauważył
Do sali konferencyjnej jest tylko jedno wejście a w jednej ze scen ( Ula lub ktoś inny ) wychodzi  z konferencyjnej  w przeciwnym kierunku.

Ostatnio edytowany przez zosia.33 (2009-12-19 21:08:10)

Offline

 

#64 2009-12-19 23:11:54

zxcvb

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-17
Posty: 72
Punktów :   

Re: Czy zauważyliście jakieś wpadki w filmie? :):)

zosia.33 napisał:

Odc 40.  Zwolniona przez Marka Violetta przychodzi po swoje rzeczy, zostawia torebkę na fotelu przy swoim biurku. Idzie pożegnać się z Sebastianem ,rozmawia a  torebka leży u niego na biurku. Następna scena Ula wychodzi z gabinetu Marka podchodzi do biurka, Violetty nie ma  a jej torebka  na krzesełku jak poprzednio .
i drugi przypadek
nie wiem który odcinek , ale może ktoś to zauważył
Do sali konferencyjnej jest tylko jedno wejście a w jednej ze scen ( Ula lub ktoś inny ) wychodzi  z konferencyjnej  w przeciwnym kierunku.

tam jest więcej jak jedno wejście tylko że w prawie wszystkich odcinkach używają tylko tego wejścia z korytarza

Offline

 

#65 2009-12-21 19:16:47

kendzior

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-09
Posty: 33
Punktów :   

Re: Czy zauważyliście jakieś wpadki w filmie? :):)

w ostatnim 235 odcinku ula jak dzwoni z budki telefonicznej do Marka to nie do konca wkłada karte do automatu i wystaje jej większa część

Offline

 

#66 2009-12-21 19:46:24

 stroppy

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-06
Posty: 33
Punktów :   

Re: Czy zauważyliście jakieś wpadki w filmie? :):)

kendzior napisał:

w ostatnim 235 odcinku ula jak dzwoni z budki telefonicznej do Marka to nie do konca wkłada karte do automatu i wystaje jej większa część

a oglądałeś już 235? i jak wrażenia? :-D

Offline

 

#67 2009-12-21 19:53:53

Gregorek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-28
Posty: 1
Punktów :   

Re: Czy zauważyliście jakieś wpadki w filmie? :):)

stroppy napisał:

kendzior napisał:

w ostatnim 235 odcinku ula jak dzwoni z budki telefonicznej do Marka to nie do konca wkłada karte do automatu i wystaje jej większa część

a oglądałeś już 235? i jak wrażenia? :-D

gdzie można oglądnąć odc.235 ?

Offline

 

#68 2009-12-21 20:43:33

kendzior

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-09
Posty: 33
Punktów :   

Re: Czy zauważyliście jakieś wpadki w filmie? :):)

juz mozecie na forum obejrzeć

Offline

 

#69 2009-12-21 21:03:43

anoolka23

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-11
Posty: 4
Punktów :   

Re: Czy zauważyliście jakieś wpadki w filmie? :):)

I jeszcze z 235:

ok. 21:15
Dziewczyna w czerwonym przechodzi przed U&M, a kilka sekund później zbliżenie i znowu ta czerwona przechodzi.

Offline

 

#70 2009-12-22 00:52:25

mario870

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-06
Posty: 8
Punktów :   

Re: Czy zauważyliście jakieś wpadki w filmie? :):)

Z tą rybą to Ula ma uczulenie na surową rybe mówi to w którymś odcinku nie pamiętam w którym, to może tam zamówiła smażoną
poza tym to dla mnie wpadką jest cała rozmowa Marka z Piotrem . Nie chce mi się wierzyć że jakakolwiek osob ratowałaby związek kogoś od kogo dostała kosza. Niemożliwy altruizm

Ostatnio edytowany przez mario870 (2009-12-22 00:56:32)

Offline

 

#71 2009-12-22 12:45:52

xxxcytrynaxxx

użytkownik

6428581
Skąd: Okolice Bielsko- Białej
Zarejestrowany: 2009-08-27
Posty: 90
Punktów :   
WWW

Re: Czy zauważyliście jakieś wpadki w filmie? :):)

mario870 napisał:

Z tą rybą to Ula ma uczulenie na surową rybe mówi to w którymś odcinku nie pamiętam w którym, to może tam zamówiła smażoną
poza tym to dla mnie wpadką jest cała rozmowa Marka z Piotrem . Nie chce mi się wierzyć że jakakolwiek osob ratowałaby związek kogoś od kogo dostała kosza. Niemożliwy altruizm

no racja nie ma takich facetów , ale widać Piotr jest wyjątkiem. A poza tym widział jak Ula zareagowała na wiadomość o wypadku Marka i on już dobrze wiedział jak Ula mu powiedziała że to koniec że już na pewno nie będą razem bo Ula KOCHA Marka. Więc chciał żeby Ula była szczęśliwa.

Ale zdaje sobie sprawę że w prawdziwym życiu taka sytuacja jest mało prawdopodobna... chociaż kto wie

Offline

 

#72 2009-12-22 21:35:39

kira99

użytkownik

Skąd: Narnia :)
Zarejestrowany: 2009-09-22
Posty: 17
Punktów :   

Re: Czy zauważyliście jakieś wpadki w filmie? :):)

Taka szlachetność ze strony Pana Piotra zdarza się tylko w filmach, może i dobrze ze tego nie pokazano bo mogło się okazać ze Piotr np. płacze mówiąc to wszystko Markowi

ale miło popatrzeć co nie

Offline

 

#73 2009-12-23 15:32:39

ulomarkoholiczka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-22
Posty: 3
Punktów :   -1 

Re: Czy zauważyliście jakieś wpadki w filmie? :):)

odc. 53

wpadka! czy zauważyliście na początku filmu, jak Ula wychodzi z domu i dołącza do Wioli, to ma niebieskie rajstopy i jakieś kozaki cz cooś, a w następnym ujęciu za 2 sekundy ma już jasne rajstopki i czółenka!!!

W odcinku bodajże 64 (nie jestem pewna) jest takie ujecie gdy Maciek stojąc bokiem z czerwonym szalikiem na szyi rozmawia z Szefem Rysiem i po chwili kamera naprowadzona jest na wprost Maćka i szalik znika po chwila gdy znów jest ujecie obu postaci Maciek znów ma szalik na szyi.

jak ula zdjela kask miala prosta grzywke, a jak pozniej rozmawiala z michalem miala podkrecona, chociaz to bylo tego samego dnia a w domu nie byla  Przeciez ula w nocy na walku podkreca ta grzywke XD

Re: Wpadki scenarzystów i reszty ekipyW odcinku 74, kiedy Aleks wychodzi z biura, świeci słońce. Natomiast kiedy już siedzi z Krzysztofem w taksówce, jest ciemno jak w środku nocy. Czy to możliwe, żeby w czasie nie więcej niż 20 minut tak zmieniła się pora dnia? Nie pierwszy raz już była taka wpadka.
zauważyłam wpadkę w odcinku 89. : )  w 8 minucie podczas kłotni Pshemko z Izą marynarka spada z manekina a po chwili znów na nim wisi  ; p obejrzyjcie i dajcie znać czy mam rację : )


w pierwszym odcinku marek nie chcial przeprowadzac rozmow kwalifikacyjnych no i  anka z recepcji mowi do uli, zeby jechala do seby na trzecie pietro no w  windzie widac, ze wysiada na piatym. co nie?

Ostatnio edytowany przez ulomarkoholiczka (2009-12-23 15:34:56)

Offline

 

#74 2009-12-27 22:29:28

magda33310

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-28
Posty: 1
Punktów :   

Re: Czy zauważyliście jakieś wpadki w filmie? :):)

ulomarkoholiczka napisał:

odc. 53

wpadka! czy zauważyliście na początku filmu, jak Ula wychodzi z domu i dołącza do Wioli, to ma niebieskie rajstopy i jakieś kozaki cz cooś, a w następnym ujęciu za 2 sekundy ma już jasne rajstopki i czółenka!!!

W odcinku bodajże 64 (nie jestem pewna) jest takie ujecie gdy Maciek stojąc bokiem z czerwonym szalikiem na szyi rozmawia z Szefem Rysiem i po chwili kamera naprowadzona jest na wprost Maćka i szalik znika po chwila gdy znów jest ujecie obu postaci Maciek znów ma szalik na szyi.

jak ula zdjela kask miala prosta grzywke, a jak pozniej rozmawiala z michalem miala podkrecona, chociaz to bylo tego samego dnia a w domu nie byla  Przeciez ula w nocy na walku podkreca ta grzywke XD

Re: Wpadki scenarzystów i reszty ekipyW odcinku 74, kiedy Aleks wychodzi z biura, świeci słońce. Natomiast kiedy już siedzi z Krzysztofem w taksówce, jest ciemno jak w środku nocy. Czy to możliwe, żeby w czasie nie więcej niż 20 minut tak zmieniła się pora dnia? Nie pierwszy raz już była taka wpadka.
zauważyłam wpadkę w odcinku 89. : )  w 8 minucie podczas kłotni Pshemko z Izą marynarka spada z manekina a po chwili znów na nim wisi  ; p obejrzyjcie i dajcie znać czy mam rację : )


w pierwszym odcinku marek nie chcial przeprowadzac rozmow kwalifikacyjnych no i  anka z recepcji mowi do uli, zeby jechala do seby na trzecie pietro no w  windzie widac, ze wysiada na piatym. co nie?

hah ! 89 - racja ; P
Pozostałych nie widziałam
Tylko jeszcze pierwszy odcinek - też to wcześniej zauważyłam, właśnie chciałam napisać, a tu już jest ; P

Offline

 

#75 2010-02-16 20:08:37

xxxcytrynaxxx

użytkownik

6428581
Skąd: Okolice Bielsko- Białej
Zarejestrowany: 2009-08-27
Posty: 90
Punktów :   
WWW

Re: Czy zauważyliście jakieś wpadki w filmie? :):)

pod koniec odc 234 marek się pakuje i ma niebieską koszule a w odc 235 dokańcza pakowanie a jego koszula ma inny odcień. Owszem mógł się przebrać ale Seba tam z nim siedział i pod koniec odc 234 miał zielny krawat a już na początku 235 miał już ciemno fioletowy ;D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa przegrywanie kaset vhs łódz Szafa z drewna liczniki na wodę wrocław