#16 2009-12-08 17:53:38

 rozkojarzona

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-21
Posty: 15
Punktów :   

Re: Filip Bobek

A skąd wiadomo, o jaki adres chodziło Autorce pytania? Może zwykły mailowy

Offline

 

#17 2009-12-08 19:43:26

zxcvb

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-17
Posty: 72
Punktów :   

Re: Filip Bobek

uwielbiam te wasze wpisy

Offline

 

#18 2009-12-08 21:04:20

Violka0800

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-30
Posty: 3
Punktów :   

Re: Filip Bobek

Kurcze dziewczyny...
ja też do niego wzdycham...
ale raczej nie znajdziecie nigdzie jego adresu...
no chyba że mu dowód ukradniecie !

Offline

 

#19 2009-12-08 21:22:24

zxcvb

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-17
Posty: 72
Punktów :   

Re: Filip Bobek

nie chcę nic podpowiadać ale jest sposób....
trzeba go po prostu śledzić
musicie kiedyś iść za nim (jak wyjdzie z nagrania jakiegoś programu lub coś w tym rodzaju) i śledzić go, w końcu musi iść do swojego domu przecież
pamiętam że w jednym wywiadzie mówił, że mieszka obok jednego z największych centrów handlowych w Polsce, nie wiem jakie to centrum  bo nie jestem z warszawki, ale jak wy jesteście to się tam zasadźcie i czekajcie na niego, w końcu się zjawi w jakąś sobotę na zakupach (możecie się podzielić na zmiany skoro jest was więcej ) no i czekać na niego a potem za nim....
buahahaha
ale się ubawiłam
powodzenia, jak już się dowiecie gdzie mieszka to proszę mi tu napisać bo pomysł był mój!

Offline

 

#20 2009-12-08 22:06:49

 hanka

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-22
Posty: 109
Punktów :   

Re: Filip Bobek

marchewa15 napisał:

Jeju Hanka nie badź taka bezczelna...napewno nie raz wzdychałas do aktora z  Ekranu a teraz rżniesz cwaniare..żal;/

nie jestem beszczelna i nie wzdychałam nigdy, wzdychac wzdychalam ale w gim do kolegi z klasy tyle. Chyba mam prawo wyrazic swoja opinie poza tym nie zycze sobie obrazania mnie.

Ostatnio edytowany przez hanka (2009-12-08 22:12:43)


`To niewiarygodne, jak można czuć się szczęśliwą przez tyle lat, mimo tylu kłótni, tylu upierdliwości i tak naprawdę, kurwa, nie wiedzieć, czy to miłość czy nie.

— Gabriel García Márquez

Offline

 

#21 2009-12-08 22:31:10

zxcvb

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-17
Posty: 72
Punktów :   

Re: Filip Bobek

hanka napisał:

marchewa15 napisał:

Jeju Hanka nie badź taka bezczelna...napewno nie raz wzdychałas do aktora z  Ekranu a teraz rżniesz cwaniare..żal;/

nie jestem beszczelna i nie wzdychałam nigdy, wzdychac wzdychalam ale w gim do kolegi z klasy tyle. Chyba mam prawo wyrazic swoja opinie poza tym nie zycze sobie obrazania mnie.

spokojnie hanka, przecież to wszystko to ubaw po pachy, dziewczyny się podniecają i już, nie można im odbierać tego, taki jest przywilej nastolatek
pozdrawiam Cię hanka

Offline

 

#22 2009-12-08 23:02:46

marchewa15

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-30
Posty: 21
Punktów :   -1 

Re: Filip Bobek

zxcvb napisał:

hanka napisał:

marchewa15 napisał:

Jeju Hanka nie badź taka bezczelna...napewno nie raz wzdychałas do aktora z  Ekranu a teraz rżniesz cwaniare..żal;/

nie jestem beszczelna i nie wzdychałam nigdy, wzdychac wzdychalam ale w gim do kolegi z klasy tyle. Chyba mam prawo wyrazic swoja opinie poza tym nie zycze sobie obrazania mnie.

spokojnie hanka, przecież to wszystko to ubaw po pachy, dziewczyny się podniecają i już, nie można im odbierać tego, taki jest przywilej nastolatek
pozdrawiam Cię hanka

Dokładnie Tak;)zgadzam się z Twoją wypowiedzią..nie wiem po co ta kłótnia;)

Offline

 

#23 2009-12-08 23:48:36

sensis

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-24
Posty: 29
Punktów :   

Re: Filip Bobek

Właśnie przez nadgorliwe i uporczywe sprowadzanie do rzeczywistości Polacy są tacy zgnuśniali, złośliwi i szukający "dziury w całym".
Pozwólcie młodym naiwnie marzyć. To przywilej młodości.

JESZCZE SIĘ W ŻYCIU NAPŁACZĄ.

A nieżyczliwe "swoje opinie" zachowajcie dla siebie.

" JEŚLI NIE MASZ NIC MIŁEGO DO POWIEDZENIA TO SIĘ NIE ODZYWAJ ".
Parafrazując: jeśli nie chcecie pisać życzliwie to trzymajcie się z daleka od klawiatury.

Pozdrawiam Nastoletnie Marzycielki.

Ostatnio edytowany przez sensis (2009-12-08 23:50:34)

Offline

 

#24 2009-12-09 00:38:58

 hanka

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-22
Posty: 109
Punktów :   

Re: Filip Bobek

marchewa15 napisał:

zxcvb napisał:

hanka napisał:

nie jestem beszczelna i nie wzdychałam nigdy, wzdychac wzdychalam ale w gim do kolegi z klasy tyle. Chyba mam prawo wyrazic swoja opinie poza tym nie zycze sobie obrazania mnie.

spokojnie hanka, przecież to wszystko to ubaw po pachy, dziewczyny się podniecają i już, nie można im odbierać tego, taki jest przywilej nastolatek
pozdrawiam Cię hanka

Dokładnie Tak;)zgadzam się z Twoją wypowiedzią..nie wiem po co ta kłótnia;)

thx pozdrawiam również

Ostatnio edytowany przez hanka (2009-12-09 00:40:05)


`To niewiarygodne, jak można czuć się szczęśliwą przez tyle lat, mimo tylu kłótni, tylu upierdliwości i tak naprawdę, kurwa, nie wiedzieć, czy to miłość czy nie.

— Gabriel García Márquez

Offline

 

#25 2009-12-09 17:37:44

RioColca

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-23
Posty: 18
Punktów :   

Re: Filip Bobek

Jak ja lubię czytać te wszystkie Wasze wpisy normalnie kocham Was za nie można lepiej się przy tym ubawić niż oglądając jakiś kabaret grunt to mieć dobre poczucie humoru!!!
Pozdrawiam wszystkich marzycieli bujających w obłokach i tych którzy im nie pozwalają odlecieć w przestworza

Offline

 

#26 2009-12-09 17:51:24

zxcvb

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-17
Posty: 72
Punktów :   

Re: Filip Bobek

do sensis
nie jestem typem, który lubi kłócić się na forach ale nie lubię również jak ktoś krytykuje w ten sposób Polskę i Polaków
Nie uważam, żeby  Polacy byli  zgnuśniali i złośliwi, chyba że mierzysz wszystkich swoją miarą
pozdrawiam Cię sensis

Offline

 

#27 2009-12-09 18:18:13

sensis

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-24
Posty: 29
Punktów :   

Re: Filip Bobek

zxcvb napisał:

do sensis
nie jestem typem, który lubi kłócić się na forach ale nie lubię również jak ktoś krytykuje w ten sposób Polskę i Polaków
Nie uważam, żeby  Polacy byli  zgnuśniali i złośliwi, chyba że mierzysz wszystkich swoją miarą
pozdrawiam Cię sensis

Wiem co piszę. Twój post najdobitniej świadczy o tym, a zwłaszcza "chyba że mierzysz wszystkich swoją miarą". To złośliwość. W ogóle nie zakładasz dobrych intencji z mojej strony. To,że czyjeś zdanie boli nie jest równoznaczne z pozwoleniem na uszczypliwości.
Dużo podróżuję i niestety Nasi są jedyną nacją, poza Rosjanami, która się tak zajadle wykorzystuje i wiktymizuje.  Rosjanie jednak mają duże poczucie dumy narodowej. Polacy dopiero zaczynają mieć. I to nieliczni.
Wiem co piszę, bowiem tym tematem zajmuję się zawodowo i stosuję metodologię naukową do badania tego typu zjawisk. Wystarczy przejść się do urzędu w Polsce i np. w Norwegii , itp. To samo dotyczy kontaktów z policją, sądem...
Uważam, że Polacy są jednym z najbardziej pracowitych i zaradnych narodów. (Amerykanie to nawet wyliczyli).
Żyjemy w kraju, gdzie z łatwością daje się namówić Panią/Pana zamykającego sklep, żeby jeszcze coś sprzedał, mimo że jest po pracy. Jako naród mamy cudowną mentalność i dużo serca (niestety, często schowanego).
Np. na 250 dzieci w domu dziecka w Tybecie , ponad 70 jest adoptowanych "adopcją na odległość" przez POLAKÓW!
Jednak my tego nie widzimy. Dlatego ciągle się "punktujemy".  Naturalnie nie wszyscy.
Mój post miał na celu wywołanie refleksji, że może jesteśmy dla siebie zbyt mało życzliwi, czy to wirtualnie, czy realnie. Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez sensis (2009-12-09 18:22:23)

Offline

 

#28 2009-12-10 10:30:38

bonitaprincesa

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-09
Posty: 16
Punktów :   

Re: Filip Bobek

Filip Bobek mieszka w tym samym bloku co ja. Widujemy się w windzie lub na klatce schodowej i jakoś mi nie przyszło na myśl żeby mu sie rzucać na szyję. Przecież to zwykły, normalny facet no i ma dziewczynę.

Offline

 

#29 2009-12-10 11:43:57

 hanka

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-22
Posty: 109
Punktów :   

Re: Filip Bobek

bonitaprincesa napisał:

Filip Bobek mieszka w tym samym bloku co ja. Widujemy się w windzie lub na klatce schodowej i jakoś mi nie przyszło na myśl żeby mu sie rzucać na szyję. Przecież to zwykły, normalny facet no i ma dziewczynę.

noi racja.. bo jak mialby sie rzucac tak wszystkie to by z domu nie mogl wyjsc..


`To niewiarygodne, jak można czuć się szczęśliwą przez tyle lat, mimo tylu kłótni, tylu upierdliwości i tak naprawdę, kurwa, nie wiedzieć, czy to miłość czy nie.

— Gabriel García Márquez

Offline

 

#30 2009-12-10 15:54:47

zxcvb

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-17
Posty: 72
Punktów :   

Re: Filip Bobek

sensis napisał:

zxcvb napisał:

do sensis
nie jestem typem, który lubi kłócić się na forach ale nie lubię również jak ktoś krytykuje w ten sposób Polskę i Polaków
Nie uważam, żeby  Polacy byli  zgnuśniali i złośliwi, chyba że mierzysz wszystkich swoją miarą
pozdrawiam Cię sensis

Wiem co piszę. Twój post najdobitniej świadczy o tym, a zwłaszcza "chyba że mierzysz wszystkich swoją miarą". To złośliwość. W ogóle nie zakładasz dobrych intencji z mojej strony. To,że czyjeś zdanie boli nie jest równoznaczne z pozwoleniem na uszczypliwości.
Dużo podróżuję i niestety Nasi są jedyną nacją, poza Rosjanami, która się tak zajadle wykorzystuje i wiktymizuje.  Rosjanie jednak mają duże poczucie dumy narodowej. Polacy dopiero zaczynają mieć. I to nieliczni.
Wiem co piszę, bowiem tym tematem zajmuję się zawodowo i stosuję metodologię naukową do badania tego typu zjawisk. Wystarczy przejść się do urzędu w Polsce i np. w Norwegii , itp. To samo dotyczy kontaktów z policją, sądem...
Uważam, że Polacy są jednym z najbardziej pracowitych i zaradnych narodów. (Amerykanie to nawet wyliczyli).
Żyjemy w kraju, gdzie z łatwością daje się namówić Panią/Pana zamykającego sklep, żeby jeszcze coś sprzedał, mimo że jest po pracy. Jako naród mamy cudowną mentalność i dużo serca (niestety, często schowanego).
Np. na 250 dzieci w domu dziecka w Tybecie , ponad 70 jest adoptowanych "adopcją na odległość" przez POLAKÓW!
Jednak my tego nie widzimy. Dlatego ciągle się "punktujemy".  Naturalnie nie wszyscy.
Mój post miał na celu wywołanie refleksji, że może jesteśmy dla siebie zbyt mało życzliwi, czy to wirtualnie, czy realnie. Pozdrawiam

Witam sensis,
napisałam to bo nie lubię powtarzania utartych stereotypów i słuchania w telewizji o tym, ze z naszym krajem i ludźmi jest coś nie tak. Sama mieszkałam kilka lat za granicą i przyznaję, że mamy wady narodowe ale mamy też bardzo dużo zalet (jak każdy inny naród świata) rzecz w tym, żeby, zdając sobie z tego wszystkiego sprawę, być dumnym z tego kim się jest. Chciałabym żeby Polacy też byli z tego dumni i jak słyszę wywiady z jakimiś pseudogwiazdkami typu Edyta Górniak czy córka Osieckiej (zapomniałam w tej chwili nazwiska), które mieszkały przez kilka lat za granicą i wydaje im się że wiedzą już wszystko i widziały wszystko , to właśnie w takich sytuacjach szlag mnie trafia. Krytykują Polskę i Polaków, że niby ciemnogród tu u nas etc. Osobiście wolę ciemnogród niż ślepą wiarę w to, że wszystko co inne jest wspaniałe a tożsamość narodowa to przeżytek. Nigdy tak nie będzie! Powinniśmy się uczyć od np. Amerykanów miłości do własnego kraju i niech nikt mi tego nie nazywa nacjonalizmem, bo to zupełnie inna sprawa.  Być może wzięłam Cie za jedną z tych bezmyślnych osób więc przepraszam.
pozdrawiam serdecznie
p.s. publikujesz coś na ten temat?
jeśli tak to wyślij link

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
stomatolog zalesie górne ochrona bydgoszcz wellness Ciechocinek