#1 2009-12-22 18:31:28

 gary

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-30
Posty: 3300
Punktów :   76 

MAJKA

„Majka” to historia miłości z pozoru niemożliwej. Wpływ Opatrzności, która czuwa na ludźmi, wskazując im w życiu odpowiedni kierunek. Ludzka pomyłka, która w połączeniu z możliwościami współczesnej medycyny całkowicie zmieni bieg życia młodej dziewczyny…

Tytułowa bohaterka, Majka Olkowicz (Joanna Osyda) to 20-letnia studentka fotografii na Akademii Sztuk Pięknych. Poznajemy ją w momencie, gdy stoi u progu spełnienia swoich zawodowych marzeń i walczy o stypendium prestiżowej uczelni we Florencji. Zdolna, ambitna i przekonana, że podstawą szczęścia jest rozwijanie własnych pasji. Robi zdjęcia, wygrywa konkursy, a międzynarodowa kariera jest na wyciągnięcie ręki. Jej zawodowe marzenia z pewnością ziściłyby się, gdyby nie przeznaczenie, które postawiło na jej drodze Michała Duszyńskiego (Tomasz Ciachorowski). Przystojny, 33-letni architekt, żonaty z piękną i wyrachowaną Aleksandrą (Marieta Żukowska), pozornie wydaje się być z zupełnie innej bajki niż tytułowa bohaterka. On pozostawił swoje marzenia i ideały za sobą, aby piąć się po kolejnych szczeblach kariery i smakować wygodnego życia.

Majka i Michał są z zupełnie różnych światów. Dlatego w pierwszej chwili wydaje się, że nic ich nie łączy i nie ma szans połączyć, a jednak…Przeznaczenie wie, co robi. Zdumiewające zrządzenie losu kojarzy bohaterów, kiedy zmierzają w kierunku jasno wytyczonych przez siebie celów. Majka walczy o stypendium zagraniczne i poświęca temu całą swoją uwagę. Natomiast Michał i jego żona Aleksandra od dłuższego czasu starają się o dziecko.

Losy Majki i Michała splotą się nieodwracalnie w wyniku zaskakującego zbiegu okoliczności, do którego dojdzie w jednej z klinik ginekologicznych specjalizujących się w zabiegach in vitro.

Zawodowe plany tytułowej bohaterki serialu legną w guzach, gdy okaże się , że jest w ciąży. Początkowo będzie załamana i przerażona. Dylematy, pytania i obawy będą narastać z dnia na dzień. Zmuszona trudną sytuacją finansową zacznie szukać pracy i trafi do firmy Michała. Dziewczyna szybko zakocha się w swoim szefie. Żadne nie przeczuwa nawet, jaką niespodziankę zgotował im los…

Tak niezwykły początek historii miłosnej musi nieść za sobą kolejne niezwykłe wydarzenia, których z pewnością nie zabraknie w historii pełnej wielobarwnych postaci i zaskakujących zwrotów akcji. – Jednym słowem, będzie to żywiołowa, współczesna produkcja w pięknej krakowskiej scenerii

Offline

 

#2 2009-12-22 20:02:15

BuBu_

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-20
Posty: 4
Punktów :   

Re: MAJKA

Pierwszy odcinek póki co mnie nie przekonał, ale kto wie. Zobaczymy jak się rozwinie

Offline

 

#3 2009-12-22 22:59:38

xxxcytrynaxxx

użytkownik

6428581
Skąd: Okolice Bielsko- Białej
Zarejestrowany: 2009-08-27
Posty: 90
Punktów :   
WWW

Re: MAJKA

Mnie również pierwszy odc nie przekonał.Oglądnęłam z ciekawości ale powiem ze wcale się nie zdziwiłam, bo przypuszczałam ze nie będzie to za ciekawe.Gra aktorska fatalna, a ta majka to by się nadała raczej do serialu o nazwie "Jak walczyć z anoreksją."

CZEKAMY NA KONTYNUACJĘ BRZYDULI!!!

Offline

 

#4 2009-12-22 23:56:26

asiaBASIA

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-22
Posty: 12
Punktów :   

Re: MAJKA

a mnie się podobało:)

Offline

 

#5 2009-12-23 15:21:06

Qwerty

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-21
Posty: 2
Punktów :   

Re: MAJKA

BuBu_ napisał:

Pierwszy odcinek póki co mnie nie przekonał, ale kto wie. Zobaczymy jak się rozwinie

Popieram.. spodziewałem się odrazu coś bardziej ciekawszego.. ale bd oglądał dalej

Offline

 

#6 2009-12-23 17:33:46

asiaBASIA

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-22
Posty: 12
Punktów :   

Re: MAJKA

ktoś wie kiedy będą dostępne następne odcinki Majki?

Offline

 

#7 2009-12-23 19:30:24

 gary

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-30
Posty: 3300
Punktów :   76 

Re: MAJKA

asiaBASIA napisał:

ktoś wie kiedy będą dostępne następne odcinki Majki?

Tu wszystko mowia kiedy i co  http://www.url.pun.pl/viewtopic.php?id=2196  a na forum dokladnie nie wiem kiedy bedzie bo sa problemy z megavideo i szukam zastepczego serwera na smotri bedo sie ukazywac tak jak do tej pory ukazywala sie brzydula w zaleznosci od wolnego czasu ale napewno miedzy 19:30pm a 3:00am pozdrawiam

Offline

 

#8 2009-12-23 22:01:39

asiaBASIA

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-22
Posty: 12
Punktów :   

Re: MAJKA

dzięki:)

Offline

 

#9 2009-12-25 23:24:35

KasiaMarta

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 5
Punktów :   

Re: MAJKA

Mnie się podobało i na pewno będę oglądać

Offline

 

#10 2009-12-26 00:01:05

asiaBASIA

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-22
Posty: 12
Punktów :   

Re: MAJKA

cieszę się, że nie jestem sama:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zrodlo