#1 2010-01-07 08:35:53

swinkamorksa12

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-03
Posty: 1
Punktów :   

No serial zaczyna się rozkręcać

1 odcinek mnie nie zachecil ale 4 tak       wkońcu coś siędziać zaczyna. Może nie dorówna od brzyduli a jest dość dobry i śmieszny.,,siostro.... wszystkie dyski nam padły'' A wam jak się podoba?

Większość osób jest wrogo nastawiona na ten serial:) Przecież gdyby brzydula daej leciało to wkońcu po jakimś czasie byśmy  niąwsyzscy rzygali;p

Offline

 

#2 2010-01-07 21:05:17

aniag664

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-15
Posty: 6
Punktów :   

Re: No serial zaczyna się rozkręcać

Masz rację, a w 48 odcinku zaiskrzy między Michałem i Majką:) Pojadą razem w góry
(do Zakopanego) w poszukiwaniu matki Majki i wtedy na krótkim przystanku złapienich białe szleństwo, będą doś blisko siebie ( na zdięciach)!!!
Wszystko to jest w  ,,Świat Seriali"

Offline

 

#3 2010-01-10 11:11:05

 hanka

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-22
Posty: 109
Punktów :   

Re: No serial zaczyna się rozkręcać

ogladalam pierwszy odcinek tylko i mnie nie zachecilo, nie wiem ile teraz juz bylo tych odcinkow nie ogladam tego, nawet mnie ten film nie rozbawil.


`To niewiarygodne, jak można czuć się szczęśliwą przez tyle lat, mimo tylu kłótni, tylu upierdliwości i tak naprawdę, kurwa, nie wiedzieć, czy to miłość czy nie.

— Gabriel García Márquez

Offline

 

#4 2010-01-10 12:33:38

kendzior

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-09
Posty: 33
Punktów :   

Re: No serial zaczyna się rozkręcać

swinkamorksa12 napisał:

1 odcinek mnie nie zachecil ale 4 tak       wkońcu coś siędziać zaczyna. Może nie dorówna od brzyduli a jest dość dobry i śmieszny.,,siostro.... wszystkie dyski nam padły'' A wam jak się podoba?

Większość osób jest wrogo nastawiona na ten serial:) Przecież gdyby brzydula daej leciało to wkońcu po jakimś czasie byśmy  niąwsyzscy rzygali;p

Nie chodzi ze wrogo ale brak przekonania na ten serial sprawia ze zniknie z anteny szybciej niz ci sie wydaje. Mnie nie przekonał kompletnie, nie ma nic ciekawego w tym serialu jak dla mnie, Brzydulą po pierwszym odcinku sie zachłysnąłem i wiedziałem ze bedzie klasa serial i tak było a Majka pozostaje w cieniu Brzyduli i nie przebije jej chocby nie wiem co tam za scenariusz wrzucili.

Offline

 

#5 2010-01-10 20:54:21

honey4253

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-26
Posty: 4
Punktów :   

Re: No serial zaczyna się rozkręcać

a ja ogladam bo ogladam:/ bez wiekszego entuzjazmu

Offline

 

#6 2010-01-11 10:53:39

 hanka

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-22
Posty: 109
Punktów :   

Re: No serial zaczyna się rozkręcać

honey4253 napisał:

a ja ogladam bo ogladam:/ bez wiekszego entuzjazmu

to nie ogladaj ja tego nie ogladam bo serial jest beznadziejny ;p


`To niewiarygodne, jak można czuć się szczęśliwą przez tyle lat, mimo tylu kłótni, tylu upierdliwości i tak naprawdę, kurwa, nie wiedzieć, czy to miłość czy nie.

— Gabriel García Márquez

Offline

 

#7 2010-01-11 19:26:22

xxxcytrynaxxx

użytkownik

6428581
Skąd: Okolice Bielsko- Białej
Zarejestrowany: 2009-08-27
Posty: 90
Punktów :   
WWW

Re: No serial zaczyna się rozkręcać

hanka napisał:

honey4253 napisał:

a ja ogladam bo ogladam:/ bez wiekszego entuzjazmu

to nie ogladaj ja tego nie ogladam bo serial jest beznadziejny ;p

zgadzam się nie ma nawet co porównywać do BrzydUli. Ale ci z Majki chyba chcieli zrobic jakąś kopie.

np.

Marek-prezes / Michał - prezes
Marek-bogaty / Michał bogaty
Ula-potrzebuje pracy / Majka-potrzebuje pracy
I w BrzydUli i w Majce jest osoba która chce zawsze coś zepsuć
BrzydUla - Alex / Majka- kuzyn Michała
Ula- jest świetna w tym co robi / Majka - jest świetna w tym co robi
Brzydula- Wredna Paula(narzeczona Marka) / Majka- Wredna Aleksandra (żona Michała)
Brzydula- Marek startował w konkursie (na fotel prezesa) / Majka- Michał startuje w konkursie (na projekt Kina)

Jak sami widzicie Majka jest jedną wielką NIEUDANĄ kopią BrzydUli ;/;/

Offline

 

#8 2010-01-11 20:34:25

 hanka

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-22
Posty: 109
Punktów :   

Re: No serial zaczyna się rozkręcać

xxxcytrynaxxx napisał:

hanka napisał:

honey4253 napisał:

a ja ogladam bo ogladam:/ bez wiekszego entuzjazmu

to nie ogladaj ja tego nie ogladam bo serial jest beznadziejny ;p

zgadzam się nie ma nawet co porównywać do BrzydUli. Ale ci z Majki chyba chcieli zrobic jakąś kopie.

np.

Marek-prezes / Michał - prezes
Marek-bogaty / Michał bogaty
Ula-potrzebuje pracy / Majka-potrzebuje pracy
I w BrzydUli i w Majce jest osoba która chce zawsze coś zepsuć
BrzydUla - Alex / Majka- kuzyn Michała
Ula- jest świetna w tym co robi / Majka - jest świetna w tym co robi
Brzydula- Wredna Paula(narzeczona Marka) / Majka- Wredna Aleksandra (żona Michała)
Brzydula- Marek startował w konkursie (na fotel prezesa) / Majka- Michał startuje w konkursie (na projekt Kina)

Jak sami widzicie Majka jest jedną wielką NIEUDANĄ kopią BrzydUli ;/;/

wlasnie zdarzylam zauwazyc po pierwszym odcinku.. poza tym straszny syf.. nawet nie ma za grosz poczucia humoru w tym serialu.

Ostatnio edytowany przez hanka (2010-01-11 20:34:54)


`To niewiarygodne, jak można czuć się szczęśliwą przez tyle lat, mimo tylu kłótni, tylu upierdliwości i tak naprawdę, kurwa, nie wiedzieć, czy to miłość czy nie.

— Gabriel García Márquez

Offline

 

#9 2010-01-12 12:09:11

KasiaMarta

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 5
Punktów :   

Re: No serial zaczyna się rozkręcać

Wydaje mi się, że jest to forum,żeby dyskutować o serialu, jak się rozwija i co nam się podoba, a co chcielibyśmy zmienić. Jeżeli Wam serial nie odpowiada- to nie oglądajcie, dodatkowo nie piszcie tu takich żenujących porównań. Na pewno znajdziecie kupę antyfanów, załóżcie wspólne forum i wypowiadajcie się o gównie tego serialu. Mnie ten serial bardziej wkręcił niż "BrzydUla" na początku swojego istnienia. Wiadomo, że "BrzydUla" była swoistym fenomenem, ale też nie była naszym pomysłem,a wykupionym. Większość fajnych seriali tak ma.

Powtórzę jeszcze raz- szkoda, że "BrzydUla" się skończyła. Wiem, że to był fajny serial, ale na dłuższą metę robił się coraz nudniejszy- trzeba było go skończyć. Dajcie szansę "Majce", jeżeli nie, to nie oglądajcie.
Czy to jest naprawdę takie trudne?

Offline

 

#10 2010-01-12 20:07:19

sylwia282

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-04
Posty: 6
Punktów :   

Re: No serial zaczyna się rozkręcać

KasiaMarta napisał:

Wydaje mi się, że jest to forum,żeby dyskutować o serialu, jak się rozwija i co nam się podoba, a co chcielibyśmy zmienić. Jeżeli Wam serial nie odpowiada- to nie oglądajcie, dodatkowo nie piszcie tu takich żenujących porównań. Na pewno znajdziecie kupę antyfanów, załóżcie wspólne forum i wypowiadajcie się o gównie tego serialu. Mnie ten serial bardziej wkręcił niż "BrzydUla" na początku swojego istnienia. Wiadomo, że "BrzydUla" była swoistym fenomenem, ale też nie była naszym pomysłem,a wykupionym. Większość fajnych seriali tak ma.

Powtórzę jeszcze raz- szkoda, że "BrzydUla" się skończyła. Wiem, że to był fajny serial, ale na dłuższą metę robił się coraz nudniejszy- trzeba było go skończyć. Dajcie szansę "Majce", jeżeli nie, to nie oglądajcie.
Czy to jest naprawdę takie trudne?

zgadzam się z tobą dajcie temu serialowi szanse a jak nie chcecie oglądać to nie musicie (nikt was nie zmusza) niektóre osoby się powtarzają a ja mam już dosyć tych komentarzy jaki ten serial jest beznadziejny ^^ zatrzymajcie dla siebie takie komentarze albo jak koleżanka mówi załóżcie osobne forum (antymajka) i tyle ... pozdrawiam

Offline

 

#11 2010-01-12 21:31:18

anula_iwa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-03
Posty: 9
Punktów :   

Re: No serial zaczyna się rozkręcać

"Majka" również nie jest naszym pomysłem, ten serial też został wykupiony tak dla wiadomości:)

Offline

 

#12 2010-01-12 22:08:47

 hanka

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-22
Posty: 109
Punktów :   

Re: No serial zaczyna się rozkręcać

forum jest po to by wyrazac swoja opinie jak sie komus nie podoba to ma prawo wszem i wobec to oznajmic


`To niewiarygodne, jak można czuć się szczęśliwą przez tyle lat, mimo tylu kłótni, tylu upierdliwości i tak naprawdę, kurwa, nie wiedzieć, czy to miłość czy nie.

— Gabriel García Márquez

Offline

 

#13 2010-01-12 22:20:46

sylwia282

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-04
Posty: 6
Punktów :   

Re: No serial zaczyna się rozkręcać

bez przesady niektórzy nawet nie oglądają a się wypowiadają krytycznie

Ostatnio edytowany przez sylwia282 (2010-01-12 22:21:29)

Offline

 

#14 2010-01-12 22:44:33

zxcvb

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-17
Posty: 72
Punktów :   

Re: No serial zaczyna się rozkręcać

do wszystkich i Kasia Marta
słuchajcie, ja też nie chciałam się negatywnie nastawiać do tego serialu bo z bilbordów wyglądało fajnie i ta aktorka wydawała się bardzo sympatyczna, i chyba nawet jest, ale z Brzydulą to tu w ogóle nie ma nawet co porównywać

Przecież siłą Brzyduli nie był tylko pomysł (kupiony z zagranicy) bo historii o kopciuszku jest na pęczki i nawet nie chodzi o tę konkretną historię o brzydkiej i niemodnej dziewczynie pracującej w domu mody, która w końcu zdobywa najlepszą partię w mieście.... otóż siłą Brzyduli był przede wszystkim znakomity scenariusz (tzn. pod koniec serialu był coraz słabszy ale i tak lepszy niż wszystkie inne razem wzięte) był to scenariusz napisany przez grupę naprawdę inteligentnych, wykształconych ludzi z polotem i zacięciem literackim, którzy oprócz tego, że stworzyli świetna historię, która wciągała coraz bardziej, to jeszcze zamieszczali mnóstwo dygresji, bardzo inteligentnych dygresji i cytatów z literatury i nie tylko  (pamiętacie jak ula mówiła że jeśliby nie wybaczyła maćkowi to byłaby jak miedź brzęcząca albo jak cymbał brzmiący; a  jak alex cytował bajkę 'konik polny' - 'niepomny jutra płochy i swawolny...' - to było o marku) to tylko nieliczne przykłady, które w tej chwili przyszły mi do głowy a jest ich mnóstwo

co więcej, scenarzyści stworzyli również wspaniałe, niepowtarzalne postacie komiczne i mieli szczęście, że zagrali je znakomici aktorzy, którzy dopełnili dzieła (dla przykładu: adam - łukasz simlat, pshemko - jacek braciak, violetta - małgorzata socha)

Postać głównej bohaterki została przez scenarzystów i reżysera naprawdę dobrze dopracowana i dylematy uli, siła jej miłości do marka, przyjaźń łącząca ją z maćkiem i dziewczynami z firmy oraz relacje rodzinne to aspekty, które w innych serialach mogłyby okazać się płytkie, banalne, niewzruszające i nieprawdziwe, ale w tym serialu zostały tak przedstawione, że ciężko było nie wzruszać się w niektórych odcinkach

dalej, pewnie nie pamiętacie o tym, ale reżyserem pierwszych dwudziestu lub trzydziestu odcinków, oraz kilku późniejszych, był nie kto inny jak wojciech smarzowski, którego chyba przedstawiać nie trzeba (reżser Wesela) i to on rozkręcił całą tę maszynę i ustalił wszystko z aktorami (świetnie zresztą)

kończąc, opracowanie muzyczne patrycji bukowskiej - znakomita robota, sami przyznacie, że zarówno motywy skomponowane specjalnie do tego serialu przez łukasza targosza, jak i motywy z bazy kpm oraz paris music, nie zapominając o trzech świetnych motywach, które zaśpiewała brodka, otóż nie zaprzeczycie że ta muzyka znakomicie wkomponowała się w serial

to główne składowe wspaniałego serialu jakim była Brzydula, jest oczywiście mnóstwo innych,
ale wracając do meritum, uważam że porównywanie serialu Majka z serialem Brzydula to jak porównywanie  Piaska i Czesława Niemena  (nie żebym coś miała do Piaska)
Nie ma w Polsce żadnego serialu z typu Brzyduli, który mógłby mu dorównać, i śmiem twierdzić, że jeszcze długo nie będzie (niestety)

Nie wiem czy się ze mną zgodzicie, ale moje zdanie jest takie że nie ma co porównywać, a Majkę można oglądać jak się komuś nudzi lub nie ma co ze sobą zrobić ale poziom dzielący te dwa seriale to przepaść

pozdrawiam wszystkich (prawdziwych) fanów serialu Brzydula i przepraszam że napisałam to wszystko przy serialu Majka

Offline

 

#15 2010-01-13 17:14:07

sylwia282

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-04
Posty: 6
Punktów :   

Re: No serial zaczyna się rozkręcać

na pewno to nie to samo co Brzydula <za którą tęsknie> ^^ ale jest fajny serial a takie zjeżdżanie nie ma sensu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Zlatibor Vila Peković Green S4 wellness Ciechocinek