#1 2010-02-20 17:38:23

3marta3

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-22
Posty: 2
Punktów :   

Zbuntowany Anioł

Witam

Chciałabym się dowiedzieć czy istnieje jakaś szansa na to, że w najbliższej przyszłości pojawią się nowe odcinki? Szukałam już chyba wszędzie i nic z tego, a jeśli chodzi o inne fora to jest tam tyle samo odcinków co tutaj... No doszukałam się wreszcie kilku odcinków, których tutaj akurat nie ma, ale nie chciałabym skoczyć nagle z odcinka 151 do 200 Znalazłam też wszystkie odcinki, ale w oryginalnej wersji językowej, co zdecydowanie przekracza moje możliwości i nie jestem w stanie zbyt wiele zrozumieć:) A może ktoś wie skąd mogę ściągnąć pozostałe odcinki...z tym, że po polsku?Bo na torrentach nie widzę, albo źle szukam :l Będę wdzięczna za odpowiedź, a byłabym jeszcze bardziej wdzięczna jakby te odcinki się tu pojawiły. Wolę jednak nie nadużywać czyjejś cierpliwości, bo i tak podziwiam osoby, które zamieszczają tutaj filmy itp. bo nie każdy ma na to czas a przede wszystkim ochotę.

Pozdrawiam

Offline

 

#2 2010-02-21 05:41:07

 gary

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-30
Posty: 3300
Punktów :   76 

Re: Zbuntowany Anioł

Na dzien dzisiejszy mogie powiedziec ze bedo dodane nowe odcinki ale kiedy dokladnie nie wiem w pierw zostana uzupelnione brakujace odcinki nastepnie zostana dodane kolejno wszystkie odcinki az do 270 to jest chyba ostatni odcinek wiec trzeba cierpliwie czekac. Mam problem z wgraniem odcinka 83 nigdziej nie mogie znalesc nie uszkodzonego pliku jesli ktos jest w posiadaniu tego odcinka bede bardzo wdzieczny za udostepnienie

Offline

 

#3 2010-02-21 14:45:42

3marta3

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-22
Posty: 2
Punktów :   

Re: Zbuntowany Anioł

Super Bardzo się cieszę i dziękuję... Poczekam w takim razie cierpliwie, nawet przyda mi się odpoczynek, bo aż mi się chce śmiać z siebie, że tak się w to wciągnęłam. Niestety został sentyment z przeszłości i tak to bywa A jeśli chodzi o odcinek 83 to namierzyłam tylko w oryginalnej wersji językowej, a po polsku nigdzie nie ma. Chyba, że ten Cię interesuje w co wątpię, bo na pewno już dawno do tego dotarłeś Jeszcze raz dziękuję bardzo

Offline

 

#4 2010-02-22 17:26:48

niktorek

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-23
Posty: 3
Punktów :   

Re: Zbuntowany Anioł

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#5 2010-02-22 22:01:23

 gary

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-30
Posty: 3300
Punktów :   76 

Re: Zbuntowany Anioł

Ta strona jest dobra do uploadu a nie do online po drugie jak film przekonwertuje to juz nikt go nie pobierze jesli nie na konta premium wiec juz minus, a co chodzi o megawideo to nie mam problemu z dodawaniem filmow na 100 filmow moze ze dwa nie wejda ale to tez nie problem. Za to mam inny problem z MV bo mi konto przyblokowali i teraz na film musze czekac ponad 4 dni. Jesli chcesz to pisz na PW jaki film tobie nie chce wejsc na MV i podaj link do filmy to sciagne go i przerobie, a wrzucic to ty bedziesz musial bo ja jak wrzuce to bite 4 dni czekania aby nie wiecej

Offline

 

#6 2010-04-06 23:01:02

agniu21m

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-29
Posty: 2
Punktów :   

Re: Zbuntowany Anioł

Ja będę bardzo wdzięczna za udostępnienie więcej odcinków Zbuntowanego Anioła

Dziękuje

Offline

 

#7 2010-04-26 16:00:57

 gary

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-30
Posty: 3300
Punktów :   76 

Re: Zbuntowany Anioł

Zbuntowany Anioł  Dodano brakujace odcinki i kilka kolejnych

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
usuwanie adblue fotoan biologiaszczecin clubbers