#1 2011-12-22 09:37:57

redo

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-19
Posty: 2
Punktów :   

Problem z odtwarzaczem megavideo

Mam problem z odtwarzaczem megavideo, gdy chce wlaczyc film to wyskakuje taki bł±d.

This player is embedded incorrectly. Please contact the administrator of this site and report the problem. To view this video please copy the following link and open it manually: tutaj link do filmu na megavideo.

Gdy odpale film na tym linku to tez nie działa. Bardzo proszę o pomoc.

Offline

 

#2 2011-12-23 03:14:08

 gary

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-30
Posty: 3300
Punktów :   76 

Re: Problem z odtwarzaczem megavideo

redo napisał:

Mam problem z odtwarzaczem megavideo, gdy chce wlaczyc film to wyskakuje taki bł±d.

This player is embedded incorrectly. Please contact the administrator of this site and report the problem. To view this video please copy the following link and open it manually: tutaj link do filmu na megavideo.

Gdy odpale film na tym linku to tez nie działa. Bardzo proszę o pomoc.

Co chodzi o wyskakujaca informacje z linkiem na dole to poprostu megavideo zablokowalo funkcje do blokowania reklam ktora umiescilem w otwarzaczu jesli ja usune wszystko bedzie dzialac ale beda wyskakiwac reklamy dla osob krore nie posiadaja konta premium na megavideo. Na dzien dzisiejszy prosze kopiowac link podany w informacji i wkleic go w przegladarkie w wolnym czasie postaram sie cos z tym zrobic.

A co chodzi o film ze niedziala nawet z linku to prawdopodobnie zostal usuniety. Podaj mi tytul filmu lub link do niego sprawdze to i popstaram sie poprawic

Offline

 

#3 2011-12-23 11:37:27

redo

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-19
Posty: 2
Punktów :   

Re: Problem z odtwarzaczem megavideo

Ok, filmy z linku juz mi działaja

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Betonové Jímky Mikulášovice przegrywanie kaset vhs warszawa arcotshopping zainenterprises dharapuramshopping