#1 2009-12-11 15:45:11

 stroppy

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-06
Posty: 33
Punktów :   

"BrzydUla" nominowana do Telekamer!

Nasz ukochany serial "Brzydula" jak i Julia Kamińska i Filip Bobek zostali nominowani do Telekamer Tele Tygodnia 2010! Jeżeli chcesz, aby któryś z nich wygrał( a najlepiej ich troje;D) to głosujcie, wysyłając sms-y lub głosując na stronie www.telekamery.pl

Offline

 

#2 2009-12-11 16:05:55

zxcvb

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-17
Posty: 72
Punktów :   

Re: "BrzydUla" nominowana do Telekamer!

Ja osobiście apeluję, żeby głosować na serial Brzydula bo jest najlepszy, ale proszę Was nie głosujcie na Julię Kamińską. Bardzo ją lubię, uważam za osobę  inteligentną, wrażliwą, błyskotliwą i z poczuciem humoru ale, przykro mi to stwierdzić, słabą aktorkę. Gdyby się więc tak zdarzyło, że Julia wygra, a jest to możliwe znając siłę tego serialu, to będzie straszny kwas bo wszyscy wiedzą, że ona na to nie zasługuje i myślę, że jej też byłoby strasznie głupio. Prawda jest taka, że to Małgorzata Socha powinna być tu nominowana bo przewyższa kunsztem aktorskim Julię wielokrotnie. Błąd popełnili ludzie wybierający nominowanych. Tym bardziej, że Socha gra jeszcze w innych projektach i nie można zaprzeczyć, że została skrzywdzona w tej konkurencji. Moim zdaniem, żadna z nominowanych, tych poza Julią Kamińską w tejże kategorii, nie miałaby szans z Sochą bo pani Małgosia jest zwyczajnie dobrą aktorką.
Uważam, że jeśli Julia Kamińska dostanie tę nagrodę to powinna zaprosić na scenę Małgorzatę Sochę i symbolicznie ją jej przekazać i tym samym pokazać klasę i szacunek dla swojej serialowej koleżanki.

aaa Jeszcze co do Filipa Bobka, myślę, że na niego zagłosuję bo uważam, że jest dobrym aktorem choć w przeciwieństwie do Julii Kamińskiej, prywatnie raczej mało błyskotliwą postacią, niemniej sympatyczną.


ale co do serialu to jestem pewna na 100% , że żaden inny nie ma szans w tej kategorii (i w żadnej innej) bo Brzydula to obecnie najlepszy Polski serial

pozdrawiam
jak się ze mną zgadzacie to napiszcie

Offline

 

#3 2009-12-11 17:10:28

xxxcytrynaxxx

użytkownik

6428581
Skąd: Okolice Bielsko- Białej
Zarejestrowany: 2009-08-27
Posty: 90
Punktów :   
WWW

Re: "BrzydUla" nominowana do Telekamer!

zxcvb napisał:

Ja osobiście apeluję, żeby głosować na serial Brzydula bo jest najlepszy, ale proszę Was nie głosujcie na Julię Kamińską. Bardzo ją lubię, uważam za osobę  inteligentną, wrażliwą, błyskotliwą i z poczuciem humoru ale, przykro mi to stwierdzić, słabą aktorkę. Gdyby się więc tak zdarzyło, że Julia wygra, a jest to możliwe znając siłę tego serialu, to będzie straszny kwas bo wszyscy wiedzą, że ona na to nie zasługuje i myślę, że jej też byłoby strasznie głupio. Prawda jest taka, że to Małgorzata Socha powinna być tu nominowana bo przewyższa kunsztem aktorskim Julię wielokrotnie. Błąd popełnili ludzie wybierający nominowanych. Tym bardziej, że Socha gra jeszcze w innych projektach i nie można zaprzeczyć, że została skrzywdzona w tej konkurencji. Moim zdaniem, żadna z nominowanych, tych poza Julią Kamińską w tejże kategorii, nie miałaby szans z Sochą bo pani Małgosia jest zwyczajnie dobrą aktorką.
Uważam, że jeśli Julia Kamińska dostanie tę nagrodę to powinna zaprosić na scenę Małgorzatę Sochę i symbolicznie ją jej przekazać i tym samym pokazać klasę i szacunek dla swojej serialowej koleżanki.

aaa Jeszcze co do Filipa Bobka, myślę, że na niego zagłosuję bo uważam, że jest dobrym aktorem choć w przeciwieństwie do Julii Kamińskiej, prywatnie raczej mało błyskotliwą postacią, niemniej sympatyczną.


ale co do serialu to jestem pewna na 100% , że żaden inny nie ma szans w tej kategorii (i w żadnej innej) bo Brzydula to obecnie najlepszy Polski serial

pozdrawiam
jak się ze mną zgadzacie to napiszcie

tylko to jest konkurs na najpopularniejszą aktorkę a nie na najlepszą..

a jeżeli chodzi o popularność to nie mam najmniejszych wątpliwości że Julia na pewno wygra

ale ja mam jeszcze jeden dylemat.
bo od kilku lat jestem wierną fanką JOASI BRODZIK.
ale postanowiłam że zagłosuję na obie i właśnie tak zrobiłam.

Offline

 

#4 2009-12-11 18:40:36

zxcvb

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-17
Posty: 72
Punktów :   

Re: "BrzydUla" nominowana do Telekamer!

xxxcytrynaxxx napisał:

zxcvb napisał:

Ja osobiście apeluję, żeby głosować na serial Brzydula bo jest najlepszy, ale proszę Was nie głosujcie na Julię Kamińską. Bardzo ją lubię, uważam za osobę  inteligentną, wrażliwą, błyskotliwą i z poczuciem humoru ale, przykro mi to stwierdzić, słabą aktorkę. Gdyby się więc tak zdarzyło, że Julia wygra, a jest to możliwe znając siłę tego serialu, to będzie straszny kwas bo wszyscy wiedzą, że ona na to nie zasługuje i myślę, że jej też byłoby strasznie głupio. Prawda jest taka, że to Małgorzata Socha powinna być tu nominowana bo przewyższa kunsztem aktorskim Julię wielokrotnie. Błąd popełnili ludzie wybierający nominowanych. Tym bardziej, że Socha gra jeszcze w innych projektach i nie można zaprzeczyć, że została skrzywdzona w tej konkurencji. Moim zdaniem, żadna z nominowanych, tych poza Julią Kamińską w tejże kategorii, nie miałaby szans z Sochą bo pani Małgosia jest zwyczajnie dobrą aktorką.
Uważam, że jeśli Julia Kamińska dostanie tę nagrodę to powinna zaprosić na scenę Małgorzatę Sochę i symbolicznie ją jej przekazać i tym samym pokazać klasę i szacunek dla swojej serialowej koleżanki.

aaa Jeszcze co do Filipa Bobka, myślę, że na niego zagłosuję bo uważam, że jest dobrym aktorem choć w przeciwieństwie do Julii Kamińskiej, prywatnie raczej mało błyskotliwą postacią, niemniej sympatyczną.


ale co do serialu to jestem pewna na 100% , że żaden inny nie ma szans w tej kategorii (i w żadnej innej) bo Brzydula to obecnie najlepszy Polski serial

pozdrawiam
jak się ze mną zgadzacie to napiszcie

tylko to jest konkurs na najpopularniejszą aktorkę a nie na najlepszą..

a jeżeli chodzi o popularność to nie mam najmniejszych wątpliwości że Julia na pewno wygra

ale ja mam jeszcze jeden dylemat.
bo od kilku lat jestem wierną fanką JOASI BRODZIK.
ale postanowiłam że zagłosuję na obie i właśnie tak zrobiłam.

zgadza się, oczywiście masz rację, to jest konkurs popularności, nie mniej jednak w kategorii: aktorka. Wzięłam poprawkę na to, że większość osób będzie głosować ze względu na popularność toteż ja obstaje przy swoim, patrzę na jakość aktorstwa i apeluję do innych o to samo i uważam, że to Socha jest lepsza, a co do popularności to też nie jestem pewna która z nich ma więcej fanów (niektórzy oglądają Brzydulę tylko dla pani Małgosi)

a to już mimochodem, nie potraktuj tego jako złośliwości, ale Brodzik jest strasznie denna, nie wiem jak można ją cenić jako aktorkę...
pozdrawiam

Offline

 

#5 2009-12-11 19:54:29

sensis

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-24
Posty: 29
Punktów :   

Re: "BrzydUla" nominowana do Telekamer!

Julia jest popularna, to fakt. Jednak gra słabo i nie da się tego ukryć. Popularność też , jak sądzę, raczej wynika z przyciągania przed ekrany widzów przez Filipa, niż w/w.
Był czas, kiedy Filip z powodu popularności nie mógł spokojnie zrobić zakupów w markecie, a Julii jeszcze nikt nie rozpoznawał.
A co do roli Violi.
Socha swoje powiedzonka uczyniła kultowymi właśnie dzięki swojej grze aktorskiej. To prawdziwa sztuka. Zdecydowanie brakuje mi jej w nominacjach.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotely Saint-Lary-Soulan arcotshopping zainenterprises dharapuramshopping