#1 2010-01-07 23:53:46

zxcvb

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-17
Posty: 72
Punktów :   

julia kamińaka i filip bobek w tańcu z gwiazdami

Nie wiem czy wy też słyszeliście tę straszną wiadomość ale podobno Julia i Filip mają wziąć udział w najbliższej edycji TzG, mam nadzieję że to tylko głupia plotka, jeśliby się potwierdziło to stracę dla nich szacunek, no bo przecież jak można pakować się w takie szambo, kurde, to byłoby straszne, mam nadzieję że żadne z nich na to nie pójdzie, to byłby ich koniec

Jeśli któreś z Was to czyta (Julia lub Filip) to błagam Was, nie róbcie tego, jesteście tacy fajni i nie zepsuci, proszę, nie podpisujcie na siebie wyroku!

p.s. trzymam kciuki za serial Brzydula w telekamerach, myślę, że jest bezkonkurencyjny, no i za Filipa też trzymam kciuki - jest niezłym aktorem, bo Julii to się nie należy - przykro mi to mówić ale jest słaba

Offline

 

#2 2010-01-08 08:56:56

 hanka

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-22
Posty: 109
Punktów :   

Re: julia kamińaka i filip bobek w tańcu z gwiazdami

hahaha poleglam nie chce mi sie wierzyc, a jak maja juz tam brac udzial to przynajmniej niech beda jeden odcinek.. nie wiecej bo ten program jest straaaaszny!


`To niewiarygodne, jak można czuć się szczęśliwą przez tyle lat, mimo tylu kłótni, tylu upierdliwości i tak naprawdę, kurwa, nie wiedzieć, czy to miłość czy nie.

— Gabriel García Márquez

Offline

 

#3 2010-01-08 12:22:56

gluszaczek

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-12
Posty: 19
Punktów :   -1 

Re: julia kamińaka i filip bobek w tańcu z gwiazdami

oj dzieci macie problem, myslicie naprawde prymitywnie ale w sumie nie dziwie sie jak byłem nastolatkiem to też miałęm siano w głowie wieć wybaczam, a program jest bardzo wtyrafinowany.

Offline

 

#4 2010-01-08 17:00:51

zxcvb

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-17
Posty: 72
Punktów :   

Re: julia kamińaka i filip bobek w tańcu z gwiazdami

gluszaczek napisał:

oj dzieci macie problem, myslicie naprawde prymitywnie ale w sumie nie dziwie sie jak byłem nastolatkiem to też miałęm siano w głowie wieć wybaczam, a program jest bardzo wtyrafinowany.

tak się składa że osiemnaście lat to skończyłam już dekadę temu więc nie nazywaj mnie nastolatkiem, z łaski swojej, a co do prymitywnego myślenia to nie skomentuję... no bo jak może myśleć ktoś kto uważa ten gówniany tvn-owski program za ''wtyrafinowany'' ... domyślam się, że chodziło o wyrafinowany, sugeruję sprawdzenie w słowniku znaczenia tego słowa, bo Taniec z Gwiazdami ma tyle wspólnego z wyrafinowaniem co krowy na pastwisku (z całym szacunkiem dla krów na pastwisku, rzecz jasna)
pozdr

aaa  i nie 'miałęm' tylko miałem - nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu

Ostatnio edytowany przez zxcvb (2010-01-08 22:18:12)

Offline

 

#5 2010-01-08 22:10:36

 hanka

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-22
Posty: 109
Punktów :   

Re: julia kamińaka i filip bobek w tańcu z gwiazdami

zxcvb napisał:

gluszaczek napisał:

oj dzieci macie problem, myslicie naprawde prymitywnie ale w sumie nie dziwie sie jak byłem nastolatkiem to też miałęm siano w głowie wieć wybaczam, a program jest bardzo wtyrafinowany.

tak się składa że osiemnaście lat to skończyłam już dekadę temu więc nie nazywaj mnie nastolatkiem, z łaski swojej, a co do prymitywnego myślenia to nie skomentuje... no bo jak może myśleć ktoś kto uważa ten gówniany tvn-owski program za ''wtyrafinowany'' ... domyślam się, że chodziło o wyrafinowany, sugeruję sprawdzenie w słowniku znaczenia tego słowa, bo Taniec z Gwiazdami ma tyle wspólnego z wyrafinowaniem co krowy na pastwisku (z całym szacunkiem dla krów na pastwisku, rzecz jasna)
pozdr

aaa nie 'miałęm' tylko miałem - nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu

to samo uważam ! i jeśli można to ja również nie jestem nastolatka bo nascie lat to skończyłam dawno temu wiec bez takich.


`To niewiarygodne, jak można czuć się szczęśliwą przez tyle lat, mimo tylu kłótni, tylu upierdliwości i tak naprawdę, kurwa, nie wiedzieć, czy to miłość czy nie.

— Gabriel García Márquez

Offline

 

#6 2010-01-08 22:23:30

zxcvb

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-17
Posty: 72
Punktów :   

Re: julia kamińaka i filip bobek w tańcu z gwiazdami

dzięki za poparcie hanka

Offline

 

#7 2010-01-12 03:56:41

AgnieszkaS

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-22
Posty: 4
Punktów :   

Re: julia kamińaka i filip bobek w tańcu z gwiazdami

kiedy rozdanie telekamer ?????????????????????????

Offline

 

#8 2010-01-12 10:46:10

 hanka

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-22
Posty: 109
Punktów :   

Re: julia kamińaka i filip bobek w tańcu z gwiazdami

zxcvb napisał:

dzięki za poparcie hanka

zaden problem


`To niewiarygodne, jak można czuć się szczęśliwą przez tyle lat, mimo tylu kłótni, tylu upierdliwości i tak naprawdę, kurwa, nie wiedzieć, czy to miłość czy nie.

— Gabriel García Márquez

Offline

 

#9 2010-01-12 15:39:45

magda291

Nowy użytkownik

Skąd: W-ce
Zarejestrowany: 2009-09-20
Posty: 4
Punktów :   

Re: julia kamińaka i filip bobek w tańcu z gwiazdami

AgnieszkaS napisał:

kiedy rozdanie telekamer ?????????????????????????

25 stycznia

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.url.pun.pl