#16 2010-01-13 18:43:20

KasiaMarta

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 5
Punktów :   

Re: No serial zaczyna się rozkręcać

Ja napisałam, że porównanie Majki i Brzyduli jest bezsensu. Ale napisałam także, że należy dać szansę serialowi. Bo jak narazie najwięcej  opinii o serialu brzmi m/w tak": "oooo nie, zabrał mi kochaną Brzydulę!! bojkotujmy go (...)" Nie uważacie tego za bezsens? Nie oceniaj książki po okładce itp? Dyskutujemy o Majce jak o zakończonym serialu, który nie miał szansy wybicia, a tu, uwaga, dopiero 8 odcinek był dzisiaj. Więc wybaczcie.

Pozdrawiam serdecznie:)

Offline

 

#17 2010-01-13 20:53:36

xxxcytrynaxxx

użytkownik

6428581
Skąd: Okolice Bielsko- Białej
Zarejestrowany: 2009-08-27
Posty: 90
Punktów :   
WWW

Re: No serial zaczyna się rozkręcać

słuchajcie to że Majka nie dorównuje Brzyduli to jasne. Ale nie oceniam tego serialu nawet go nie oglądając.
Widziałam pierwszy odc. i wcale mnie nie zaciekawiło.Potem jak leciały powtórki to obejzalam ze 2 odc.
I po prostu mi się nie podobało.Więc nie oceniam bez oglądania.

Offline

 

#18 2010-01-13 21:21:52

zxcvb

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-17
Posty: 72
Punktów :   

Re: No serial zaczyna się rozkręcać

xxxcytrynaxxx napisał:

słuchajcie to że Majka nie dorównuje Brzyduli to jasne. Ale nie oceniam tego serialu nawet go nie oglądając.
Widziałam pierwszy odc. i wcale mnie nie zaciekawiło.Potem jak leciały powtórki to obejzalam ze 2 odc.
I po prostu mi się nie podobało.Więc nie oceniam bez oglądania.

zgadza się, ja też obejrzałam wszystkie 8 odcinków i nie należę do ludzi, którzy bojkotują coś z rozpędu, ale ten serial jest zwyczajnie słaby bo scenariusz strasznie marny

Offline

 

#19 2010-01-13 21:25:05

plazmoza

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-26
Posty: 14
Punktów :   

Re: No serial zaczyna się rozkręcać

Ja naprzykład uważam, że Majka ma dość, podkreślam dość, dobry pomysł i wydaje mi się, że gdyby pojawiła się przed Brzydulą, uzyskałaby większe poparcie. Większość osob (jak na przykład ja, więc nie chcę nikogo urazić) po prostu nie potrafi wyzbyć się uprzedzeń do tego serialu. Ja będę oglądać Majkę z czystej ciekawości, może kiedyś mnie bardziej zainteresuje. Pozdrawiam.

Offline

 

#20 2010-01-15 14:56:47

masiarena

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-05
Posty: 2

Re: No serial zaczyna się rozkręcać

xxxcytrynaxxx napisał:

hanka napisał:

honey4253 napisał:

a ja ogladam bo ogladam:/ bez wiekszego entuzjazmu

to nie ogladaj ja tego nie ogladam bo serial jest beznadziejny ;p

zgadzam się nie ma nawet co porównywać do BrzydUli. Ale ci z Majki chyba chcieli zrobic jakąś kopie.

np.

Marek-prezes / Michał - prezes
Marek-bogaty / Michał bogaty
Ula-potrzebuje pracy / Majka-potrzebuje pracy
I w BrzydUli i w Majce jest osoba która chce zawsze coś zepsuć
BrzydUla - Alex / Majka- kuzyn Michała
Ula- jest świetna w tym co robi / Majka - jest świetna w tym co robi
Brzydula- Wredna Paula(narzeczona Marka) / Majka- Wredna Aleksandra (żona Michała)
Brzydula- Marek startował w konkursie (na fotel prezesa) / Majka- Michał startuje w konkursie (na projekt Kina)

Jak sami widzicie Majka jest jedną wielką NIEUDANĄ kopią BrzydUli ;/;/

tak jest w każdym serialu typu brazylijski a scenariusze tych seriali są oparte na takich serialach.

Offline

 

#21 2010-01-15 14:58:57

masiarena

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-05
Posty: 2

Re: No serial zaczyna się rozkręcać

wyszło mi masło maślane ale myślę że wiadomo o co chodzi.

Offline

 

#22 2010-01-17 13:53:14

xxxcytrynaxxx

użytkownik

6428581
Skąd: Okolice Bielsko- Białej
Zarejestrowany: 2009-08-27
Posty: 90
Punktów :   
WWW

Re: No serial zaczyna się rozkręcać

plazmoza napisał:

Ja naprzykład uważam, że Majka ma dość, podkreślam dość, dobry pomysł i wydaje mi się, że gdyby pojawiła się przed Brzydulą, uzyskałaby większe poparcie. Większość osob (jak na przykład ja, więc nie chcę nikogo urazić) po prostu nie potrafi wyzbyć się uprzedzeń do tego serialu. Ja będę oglądać Majkę z czystej ciekawości, może kiedyś mnie bardziej zainteresuje. Pozdrawiam.

rzeczywiście gdyby majka pojawiła się przed Brzydulą to pewnie wszyscy by byli zadowoleni ze leci cos nowego.
Ale masz 100% racji ludzie nie potrafią się wyzbyć uprzedzeń. Ja zresztą też.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zrodlo fotoan biologiaszczecin clubbers