#1 2010-09-01 13:19:27

Kla15

Moderator

Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 31
Punktów :   

Nowy serial z Małgorzatą Sochą i Filipem Bobkiem

Serial "Prosto w serce" zastąpi tym samym w ramówce "Majkę", która ma zniknąć z anteny TVN-u pod koniec tego roku.

Anna Mucha zagra w serialu Monikę, bokserkę pochodzącą z małego miasteczka. Dziewczyna przenosi się do Warszawy, gdzie poznaje bogatego Artura (w tej roli Filip Bobek) i zakochuje się w nim. W produkcji pojawi się także Małgorzata Socha.

"Prosto w serce" to adaptacja argentyńskiej telenoweli "Jesteś moim życiem" ("Sos mi vida") z Natalią Oreiro i Facundo Araną.

Zdjęcia rozpoczną się na przełomie sierpnia i września. Będzie to historia zamknięta - podobnie jak "Majka", która zniknie z ramówki z końcem roku. "Prosto w serce" będzie nadawany w miejsce "Majki" - od poniedziałku do piątku o godzinie 17.55.

Producentem wykonawczym serialu jest Robert Wieczorek, odpowiedzialny wcześniej za "BrzydUlę".

źródło: onet.pl

Co sądzicie? Zapraszamy do dyskusji


Największa fanka Brzyduli!
Witam Was serdecznie

Offline

 

#2 2011-01-03 17:16:06

LadyKarla

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-22
Posty: 8
Punktów :   

Re: Nowy serial z Małgorzatą Sochą i Filipem Bobkiem

nie wiem czy kojarzycie taki serial "Jesteś moim życiem" z Natalią Oreiro ale fabuła była bardzo podobna
ciekawe jak wyszła polska wersja

Offline

 

#3 2011-01-03 17:32:48

xxxGeralTxxx

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-23
Posty: 4
Punktów :   

Re: Nowy serial z Małgorzatą Sochą i Filipem Bobkiem

kiedy ten 1 odcinek byl puszczony?? premiera miala byc dzis. Ja kojarze nawet ogladalam go nie raz tamten bardzo mi sie podobal. ciekawe jak Mucha wypadnie w roli "La Monity"

Ostatnio edytowany przez xxxGeralTxxx (2011-01-03 17:34:13)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.url.pun.pl fotoan biologiaszczecin clubbers