#1 2011-12-16 14:08:32

 gary

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-30
Posty: 3300
Punktów :   76 

Nowy serial z Julią Rosnowską

"Julia" to nowy serial TVN. W 2012 roku zastąpi "Prosto w serce". Mówi się, że w życiu trzeba mieć wiele odwagi, żeby walczyć o siebie. I to właśnie charakteryzuje Julię - tytułową bohaterkę nowego serialu TVN, który od początku sierpnia powstaje w Krakowie. W obsadzie zobaczymy, m.in.: debiutującą w głównej roli - Julię Rosnowską, Krystiana Wieczorka, Michała Lewandowskiego oraz Bartosza Obuchowicza.

Losy Julii to wielowymiarowa opowieść o młodej dziewczynie, która w przeddzień swojego ślubu decyduje się zacząć wszystko od nowa. Odwołuje ceremonię, opuszcza swoją rodzinną miejscowość i wyprowadza się do Krakowa. Od tego momentu zaczyna szukać nie tylko swojego miejsca na ziemi, ale przede wszystkim prawdy o samej sobie. Na swojej drodze spotyka ludzi, którzy wydają się być w zupełnie innym momencie życia niż ona – bogaci, szczęśliwi, spełnieni zawodowo. A tak naprawdę to tylko pozory budowane na kłamstwie.

„Julia” to telenowela przewidziana na 190 odcinków. Scenariusz jest pracą zbiorową krakowskiego zespołu scenariuszowego w reżyserii Arkadiusza Lubonia, Sławomira Pstrong, a Marcina Solarza oraz Adriana Kręciszewskiego. Autorem zdjęć jest Michał Nowakowski.

W serialu zagrają:

Julia Rosnowska w roli tytułowej Julii
Krystian Wieczorek jako Janek
Marta Żmuda Trzebiatowska zagra Monikę
Michała Lewandowskiego zobaczymy w roli Maćka

W serialu zobaczymy też Bartosza Obuchowicza, Tadeusza Huka, Annę Tomaszewską, Ewę Kaim, Grzegorza Mielczarka, Emilkę Stachurską, Aldonę Jankowską i Maję Bohosiewicz.

Serial zagości na antenie TVN w styczniu 2012 roku.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
W Łebie i okolicach na szamba zbiorniki na gnojowi online casino singapore