#1 2011-12-22 09:37:57

redo

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-19
Posty: 2
Punktów :   

Problem z odtwarzaczem megavideo

Mam problem z odtwarzaczem megavideo, gdy chce wlaczyc film to wyskakuje taki błąd.

This player is embedded incorrectly. Please contact the administrator of this site and report the problem. To view this video please copy the following link and open it manually: tutaj link do filmu na megavideo.

Gdy odpale film na tym linku to tez nie działa. Bardzo proszę o pomoc.

Offline

 

#2 2011-12-23 03:14:08

 gary

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-30
Posty: 3300
Punktów :   76 

Re: Problem z odtwarzaczem megavideo

redo napisał:

Mam problem z odtwarzaczem megavideo, gdy chce wlaczyc film to wyskakuje taki błąd.

This player is embedded incorrectly. Please contact the administrator of this site and report the problem. To view this video please copy the following link and open it manually: tutaj link do filmu na megavideo.

Gdy odpale film na tym linku to tez nie działa. Bardzo proszę o pomoc.

Co chodzi o wyskakujaca informacje z linkiem na dole to poprostu megavideo zablokowalo funkcje do blokowania reklam ktora umiescilem w otwarzaczu jesli ja usune wszystko bedzie dzialac ale beda wyskakiwac reklamy dla osob krore nie posiadaja konta premium na megavideo. Na dzien dzisiejszy prosze kopiowac link podany w informacji i wkleic go w przegladarkie w wolnym czasie postaram sie cos z tym zrobic.

A co chodzi o film ze niedziala nawet z linku to prawdopodobnie zostal usuniety. Podaj mi tytul filmu lub link do niego sprawdze to i popstaram sie poprawic

Offline

 

#3 2011-12-23 11:37:27

redo

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-19
Posty: 2
Punktów :   

Re: Problem z odtwarzaczem megavideo

Ok, filmy z linku juz mi działaja

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zrodlo zrodlo