#1 2009-05-27 07:02:13

 gary

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-30
Posty: 3300
Punktów :   76 

Jak Julia Kamińska spędzi wakacje?

Autor: Carmen

Wszyscy szanujący się BrzydUlomaniacy i Uloholicy już doskonale wiedzą, że Julia Kamińska ma od dziś wakacje. Potrwają one do 5 lipca. Długo? Bez przesady. Uczniowie i studenci byczą się znacznie dłużej. A Julka jak mało kto zasłużyła sobie na porządny wypoczynek, bo przez ostatni rok naprawdę ostro harowała. Dzięki niej i jej doskonałej grze od miesięcy mamy co przeżywać, prawda?

Podczas pobytu na planie zapytaliśmy ją o wakacyjne plany.

- Nie mam jeszcze konkretnych planów co do tego, co będę robiła podczas miesięcznej przerwy na planie „BrzydUli” - mówi Julia Kamińska, czyli serialowa Ula Cieplak. - Na pewno odwiedzę rodzinę w Gdańsku. Potem chciałabym polecieć w jakieś bardzo ciepłe miejsce. Prawdopodobnie skorzystam z oferty last minute i z minimalnym bagażem udam się tam, gdzie akurat dostanę bilet. Zamierzam leżeć, odpoczywać i opalać się. Mam nadzieję, że po powrocie moja opalenizna nie sprawi problemu charakteryzatorkom (śmiech).

Nie wiem także, kto będzie towarzyszył mi podczas byczenia się w ciepłych krajach. Chciałabym spędzić ten czas z moim chłopakiem (aktor Lew Murzenko- przyp. red.), ale to się jeszcze okaże, czy Lew znajdzie dla mnie chwilę wolnego.


Prawdę mówiąc - jestem już tak zmęczona pracą przy „BrzydUli” - zasuwam w końcu 12 miesięcy - że w tym roku wybieram leniwą wersję wypoczynku. Zazwyczaj jednak preferuję ruch i zwiedzanie, żeby zobaczyć możliwie najwięcej ciekawych miejsc, oczywiście w towarzystwie najbliższych mi osób, czyli rodziców, brata i przyjaciół.

Julka, życzymy Ci cudownych wakacji, niezapomnianych wrażeń i fantastycznego wypoczynku!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.url.pun.pl arcotshopping zainenterprises dharapuramshopping