#31 2009-12-29 15:32:53

barakus1955

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-26
Posty: 2
Punktów :   

Re: Filip Bobek i Julia Kamińska w "Milionerach" ŻENADA

Dobra, dobra jasne....

Offline

 

#32 2009-12-30 13:16:26

xxxcytrynaxxx

użytkownik

6428581
Skąd: Okolice Bielsko- Białej
Zarejestrowany: 2009-08-27
Posty: 90
Punktów :   
WWW

Re: Filip Bobek i Julia Kamińska w "Milionerach" ŻENADA

bonitaprincesa. odnoszę wrażenie że piszesz na tym forum nie po to aby nawiązać znajomości i podyskutować w KULTURALNY sposób na jakiś temat tylko po to żeby udowodnić sobie jaka ty to nie jesteś inteligentna i czego ty to nie potrafisz. Wrzuć na luz i daj ludziom żyć. To że ktoś nie ma ukończonych kilku kierunków studiów to wcale nie oznacza że jest gorszy. Nie wiem, może jest ci potrzebny jakiś terapeuta żeby podciągnąć ci samoocenę. Bo wypowiadasz się w taki sposób jak byś chciała wszystkim pokazać, że są gorsi od ciebie. A tekst "tak się składa, że on akurat mieszka w tym samym bloku co ja" to już pozostawię bez komentarza.

Pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez xxxcytrynaxxx (2009-12-30 13:17:20)

Offline

 

#33 2009-12-30 16:54:44

RioColca

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-23
Posty: 18
Punktów :   

Re: Filip Bobek i Julia Kamińska w "Milionerach" ŻENADA

xxxcytrynaxxx napisał:

bonitaprincesa. odnoszę wrażenie że piszesz na tym forum nie po to aby nawiązać znajomości i podyskutować w KULTURALNY sposób na jakiś temat tylko po to żeby udowodnić sobie jaka ty to nie jesteś inteligentna i czego ty to nie potrafisz. Wrzuć na luz i daj ludziom żyć. To że ktoś nie ma ukończonych kilku kierunków studiów to wcale nie oznacza że jest gorszy. Nie wiem, może jest ci potrzebny jakiś terapeuta żeby podciągnąć ci samoocenę. Bo wypowiadasz się w taki sposób jak byś chciała wszystkim pokazać, że są gorsi od ciebie. A tekst "tak się składa, że on akurat mieszka w tym samym bloku co ja" to już pozostawię bez komentarza.

Pozdrawiam.

Zgadzam się z Twoją wypowiedzią w 100%   Widzę, że nie wszystkie cytrynki są kwaśne hehe (to oczywiście jest komplement )
Pozdrowionka

Offline

 

#34 2009-12-30 18:39:50

bonitaprincesa

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-09
Posty: 16
Punktów :   

Re: Filip Bobek i Julia Kamińska w "Milionerach" ŻENADA

xxxcytrynaxxx napisał:

bonitaprincesa. odnoszę wrażenie że piszesz na tym forum nie po to aby nawiązać znajomości i podyskutować w KULTURALNY sposób na jakiś temat tylko po to żeby udowodnić sobie jaka ty to nie jesteś inteligentna i czego ty to nie potrafisz. Wrzuć na luz i daj ludziom żyć. To że ktoś nie ma ukończonych kilku kierunków studiów to wcale nie oznacza że jest gorszy. Nie wiem, może jest ci potrzebny jakiś terapeuta żeby podciągnąć ci samoocenę. Bo wypowiadasz się w taki sposób jak byś chciała wszystkim pokazać, że są gorsi od ciebie. A tekst "tak się składa, że on akurat mieszka w tym samym bloku co ja" to już pozostawię bez komentarza.

Pozdrawiam.

Stop writing because you're becoming increasingly irritating.

Nuno

Ostatnio edytowany przez bonitaprincesa (2009-12-30 18:47:33)

Offline

 

#35 2009-12-31 15:42:37

barakus1955

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-26
Posty: 2
Punktów :   

Re: Filip Bobek i Julia Kamińska w "Milionerach" ŻENADA

I co ulga, że napisałaś komentarz nie po polsku?????????????????????? Rzuciłaś inteligencją jak dziecko, które chce sie czymś pochwalić żal.................... .

Offline

 

#36 2010-01-01 23:15:11

pestka

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-21
Posty: 9
Punktów :   

Re: Filip Bobek i Julia Kamińska w "Milionerach" ŻENADA

można skończyć nawet 5 kierunków znać 10 języków a być człowiekiem nieinteligentnym.. to tylko tak ode mnie. Poza tym aktor też człowiek. Może się pomylić i nie ma w tym NIC złego.

Offline

 

#37 2010-01-03 08:50:15

jasminn20

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 6
Punktów :   

Re: Filip Bobek i Julia Kamińska w "Milionerach" ŻENADA

bonitaprincesa zalozylas temat o Julce i Filipie, ze sa zenujacy a sama jestes jedną wielką ŻENADĄ....

Offline

 

#38 2010-01-03 13:53:35

 hanka

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-22
Posty: 109
Punktów :   

Re: Filip Bobek i Julia Kamińska w "Milionerach" ŻENADA

pestka napisał:

można skończyć nawet 5 kierunków znać 10 języków a być człowiekiem nieinteligentnym.. to tylko tak ode mnie. Poza tym aktor też człowiek. Może się pomylić i nie ma w tym NIC złego.

popieram.


`To niewiarygodne, jak można czuć się szczęśliwą przez tyle lat, mimo tylu kłótni, tylu upierdliwości i tak naprawdę, kurwa, nie wiedzieć, czy to miłość czy nie.

— Gabriel García Márquez

Offline

 

#39 2010-01-04 14:45:08

xxxcytrynaxxx

użytkownik

6428581
Skąd: Okolice Bielsko- Białej
Zarejestrowany: 2009-08-27
Posty: 90
Punktów :   
WWW

Re: Filip Bobek i Julia Kamińska w "Milionerach" ŻENADA

bonitaprincesa, jak jesteś taka cwana i skoro mieszkasz w tym bloku co on to mu powiedz prosto w oczy że jest debilem a nie tak anonimowo.

Offline

 

#40 2010-01-05 21:54:25

ilka37

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-30
Posty: 5
Punktów :   

Re: Filip Bobek i Julia Kamińska w "Milionerach" ŻENADA

no tak... ogólnie można się przygotować na maturę czy testy itp , ale nie trzeba o tym myśleć do końca życia ,odkładamy wiadomości na bok i lecimy dalej z programem pamiętajmy że w naszym kraju musimy wiele w naszych głowkach pomieścić...i wogóle było ok dobrze sie bawili i tyle


HEJ

Offline

 

#41 2010-01-05 22:14:05

zxcvb

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-17
Posty: 72
Punktów :   

Re: Filip Bobek i Julia Kamińska w "Milionerach" ŻENADA

dajcie spokój bonitaprincesa, może nie zamierzał(a) aż takich lawin komentarzy wywołać, ma trochę racji, bo w końcu bobek, jako student akademii teatralnej to powinien znać literaturę polską, jedyne co go usprawiedliwia to straszny stres jaki tam ewidentnie go pożerał  bo to było widać i sam o tym mówił przed i po programie, no i jeszcze mogę mu wybaczyć z innego powodu, mianowicie: było mu strasznie wstyd co u mnie liczy się na plus; co więcej, mam wrażenie że julia kaminska dostała chyba jakiegoś zaćmienia, wiem że w stresie takie rzeczy się zdarzają i jak obejrzycie uważnie ten program to zauważycie że w  momencie jak publiczność zagłosowała to kamińska się zorientowała jaką gafę popełniła i zreflektowała sie, z tego co pamiętam, mówiąc, że chłopi nie są żeromskiego, no i jej też było wstyd po programie...

tak naprawdę, to po tym programie zrozumiałam, że filip bobek jest trochę zakompleksiony, tzn. może to za dużo powiedziane ale na pewno się przejmuje tym co pomyślą o nim inni, julia kamińska, natomiast, ma to raczej w nosie, wnioski takie snuję właśnie z tego że ponoć filip bardzo przeżywał ten występ i bał się że się może zbłaźnić, a julka podeszła do tego na luzie
lubię ich oboje choć charaktery mają zupełnie inne, osobiście uważam że julka jest bardzo błyskotliwa (mimo wszystko) a filip trochę zachowawczy i, śmiem twierdzić, nudziarz z niego trochę

pozdrawiam wszystkich fanów serialu brzydula, najlepszego serialu pod słońcem
brzydule wszystkich krajów łączcie się (cyt. adam turek - moja ulubiona postać)

Ostatnio edytowany przez zxcvb (2010-01-07 15:10:53)

Offline

 

#42 2010-01-06 02:18:18

Rask

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-05
Posty: 1
Punktów :   

Re: Filip Bobek i Julia Kamińska w "Milionerach" ŻENADA

bonitaprincesa napisał:

Żenada roku Julia Kamińska zrobiła Tomasza Judyma bohaterem "Lalki", a Filip Bobek nie wiedział kim był Rafał Olbromski. Każdy kto zdawał maturę powinien wiedzieć, że Tomasz Judym to bohater "Ludzi bezdomnych", a Rafał Olbromski to bohater "Popiołów". "Popioły" również wyreżyserował Wajda, więc Filip - absolwent Akademii Teatralnej powinien posiadać taką wiedzą. Najbardziej zbulwersowało mnie to, że Julka upierała się co do prawdziwości swoich idiotyzmów. Ponadto ani Julka ani Filip nie wiedzieli że Antek Boryna był bohaterem"Chłopów". WNIOSEK jeden aktorzy mądrością nie grzeszą i ośmieszyli się przed całą Polską.

LUDKOWIE! Milionerzy to wpaniały wymysł TVN'u. Zauważyliście, że nikt nie zdobył miliona i ludzie polegają na banalnych pytaniach. To tylko zabawa. Dajmy spokuj Julii i Filipowi. Dla nich to jescze większa zabawa niż wam się wydaje...

Offline

 

#43 2010-01-07 15:09:24

zxcvb

użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-17
Posty: 72
Punktów :   

Re: Filip Bobek i Julia Kamińska w "Milionerach" ŻENADA

Rask napisał:

bonitaprincesa napisał:

Żenada roku Julia Kamińska zrobiła Tomasza Judyma bohaterem "Lalki", a Filip Bobek nie wiedział kim był Rafał Olbromski. Każdy kto zdawał maturę powinien wiedzieć, że Tomasz Judym to bohater "Ludzi bezdomnych", a Rafał Olbromski to bohater "Popiołów". "Popioły" również wyreżyserował Wajda, więc Filip - absolwent Akademii Teatralnej powinien posiadać taką wiedzą. Najbardziej zbulwersowało mnie to, że Julka upierała się co do prawdziwości swoich idiotyzmów. Ponadto ani Julka ani Filip nie wiedzieli że Antek Boryna był bohaterem"Chłopów". WNIOSEK jeden aktorzy mądrością nie grzeszą i ośmieszyli się przed całą Polską.

LUDKOWIE! Milionerzy to wpaniały wymysł TVN'u. Zauważyliście, że nikt nie zdobył miliona i ludzie polegają na banalnych pytaniach. To tylko zabawa. Dajmy spokuj Julii i Filipowi. Dla nich to jescze większa zabawa niż wam się wydaje...

Myślę, że nie masz racji Rask, może Julia się bawiła ale Filip to przeżywał i niestety oboje zaliczyli trochę wtopę, nie mówię o tym ile wygrali tylko o tym pytaniu z literatury polskiej, nie oszukujmy się - dali plamę i Bobkowi było wstyd jak cholera, ale za to go szanuję
pozdr

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa arcotshopping zainenterprises dharapuramshopping